reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Zdrówka ❣️ też mam jutro wizytę i będzie 5+0 i liczę na zarodek już 🥰

Nie jesteś tu najstarsza 😅 ja mam 42 😂 i też uwielbiam to określenie 🤣
Powodzenia ❣️

Ja robię, bo trzecią ciążę poroniłam. Czwartą byłam od początku na duphastonie i w tej też się boję. Nie jest u mnie wysoki, bo kolejno było 28, 29, 17 i 21 🤔

Ja uwielbiam robić betę 😅 bo kocha. patrzeć jak rośnie 😊

Super ❣️❣️❣️

Trzymam kciuki 💚

Ja byłam taka dobra, że w pierwszej ciąży powiedziałam przed podpisaniem umowy, że jestem w ciąży i dostałam odpowiedź, że w takim razie jednak nie nie chcą 😐

Dobra rada

To dobrze, że masz lek ❣️

Przykro mi z tą pracą 😔

Normalny 😉 gratulacje ❣️

To przykre tak się źle czuć w ciąży 🥺 oby teraz było super 💚

Gratulacje ❣️ ja bym jeszcze badała progesteron...

Przepiękny 😍 6100 i było serducho? Wow 😍 ciekawe co u mnie będzie jutro 🥰

Trzymam kciuki❣️❣️❣️

Gratulacje i czekamy z Tobą 💚


Ja wczoraj zrobiłam betę jeszcze (kocham to 🥰😂) I piękny przyrost 🤩
Właśnie zdaje sobie sprawę, że każda jest oczywiście indywidualna, i progesteron jest jeszcze w normie, ale troszkę mnie martwi, że zamiast rosnąć spada 😞🥺
Jeśli jeszcze przy jednym badaniu spadnie zadzownię do mojego lekarza..
 
Hello hello, witam wszystkie styczniowe mamy. 😀
Niektóre dziewczyny kojarzą mnie z innego wątku a mianowicie „rodzimy w grudniu 2023”. 😀
Dziewczyny zasugerowały, że i tu mogę się udzielać, więc no czemu nie!
Trochę słów o mnie-
Mam na imię Ania, mam 28 lat i mieszkam w Holandii.
4 lata zażywałam tabsy anty, ale od roku wraz z mężem staraliśmy się o pierwsze dziecko.
Ja z PCOS i torbielem na jajniku, oczywiście nieregularne, bezowulacyjne cykle. Dostałam tabsy na wywołanie owulacji, miałam zacząć je brać jak dostanę kwietniową miesiączkę. Miesiączka jak zawsze się spóźniała, więc z głupa jak co miesiąc zrobiłam test, 21 kwietnia zobaczyłam ledwo widoczną drugą kreskę, a już po kilku dniach była bardziej wyrazista. 🥰

Dzisiaj miałam pierwszą wizytę, na której widziałam bijące serduszko. Według miesiączki 6+6, według wielkości fasolki (3,46mm) 5+4. Termin na 06.01.2024 🥰

Wszystkim przyszłym mamom życzę pięknych i zdrowych fasoleczek! 🥰
 

Załączniki

  • DA877931-7E79-48A9-B0D5-B5B7CC9EA3B3.jpeg
    DA877931-7E79-48A9-B0D5-B5B7CC9EA3B3.jpeg
    1,4 MB · Wyświetleń: 112
reklama
Do góry