reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2024

A ja dziś zrobiłam trzecią betę i pięknie urosła 🥰 tylko progesteron mi spadł z 29 na 17 😔 niby czytałam, że on jest skokowy, ale trochę się martwię, bo czwartą ciążę byłam na duphastonie od pierwszego dnia po becie,a trzecią poroniłam...
 

Załączniki

  • Screenshot_20230506_155335_OneDrive.jpg
    Screenshot_20230506_155335_OneDrive.jpg
    120,5 KB · Wyświetleń: 94
reklama
Trochę się wystraszyłam tym plamieniem, na razie jest ok.
W pierwszej ciąży miałam krwawienie w 14tc. Bezbolesne, leciala ze mnie ciurkiem zywoczerwona krew. Byłam pewna ze juz po wszystkim. Ale udało się, wszystko skończyło się dobrze, niby to rozrastające się łożysko i jakieś naczynko pękło. Długo byłam na luteinie.
 
Gratulacje 💓

A hcg nie wzrasta dopiero po zagnieżdżeniu w macicy? Bo jeśli tak, to może zbadać w poniedziałek progesteron? 🤔

Ja też mam tylko tkliwe piersi, ale to jest pierwszy raz, bo w poprzednich ciążach nawet tego nie miałam na początku 😅

No właśnie, tu zawsze dylemat... czy szybciej, żeby zobaczyć czy jest pęcherzyk w macicy, czy jak już będzie widać serduszko 🤔 ja jadę jak będzie 5 tygodni, bo tak mi kazała przyjechać Pani profesor. Ale ja poprzednią ciążę byłam na lekach od dnia po tym, jak zrobiłam betę po pozytywnym teście... mam nadzieję, że teraz też dostanę leki, bo trzecią ciążę poroniłam 😔 ale myślę, że jak mi nie wyznaczy kolejnej wizyty po 2 tygodniach, to pójdę u siebie w mieście, żeby zobaczyć czy wszystko jest ok...

Też jestem po 1 cc. Przy poronieniu była ze mną dziewczyna, której po kilku latach starań udało się zajść w drugą ciążę... ciąża była prawidłowa, tylko zagnieżdżona w bliźnie... usunęli jej zdrową ciążę 🥺 do tej pory nie udało jej się więcej zajść 😔

Trzymam kciuki❣️ w drugiej ciąży (w każdej leżałam na patologii 😱), leżała ze mną dziewczyna, która plamiła i krwawiła kilka tygodni. Leżała plackiem w zasadzie całą ciążę i wyleżała 🥰 oczywiście przyczyn plamienia jest wiele, ale chciałam Ci powiedzieć, że czasem się udaje, nawet jak się wydaje, że nie może się udać...

Gratulacje 💗

Dlatego ja po pierwszym CC już na kolejne się nie zdecydowałam. Niby bliznę mam ładną, niewidoczną, ostatnio się nawet dowiedziałam, że ma 2.9mm ale nadal wolę nie mieć już żadnego cięcia

A ja dziś zrobiłam trzecią betę i pięknie urosła 🥰 tylko progesteron mi spadł z 29 na 17 😔 niby czytałam, że on jest skokowy, ale trochę się martwię, bo czwartą ciążę byłam na duphastonie od pierwszego dnia po becie,a trzecią poroniłam...

Tak progesteron jest skokowy. Ostatnio też ktoś na grudniowych pisał, że mimo iż nie ma obowiązku lepiej robić go rano i na czczo (nie wiem jak robiłaś)

Trochę się wystraszyłam tym plamieniem, na razie jest ok.
W pierwszej ciąży miałam krwawienie w 14tc. Bezbolesne, leciala ze mnie ciurkiem zywoczerwona krew. Byłam pewna ze juz po wszystkim. Ale udało się, wszystko skończyło się dobrze, niby to rozrastające się łożysko i jakieś naczynko pękło. Długo byłam na luteinie.

Może teraz też po prostu jakieś naczynko się uszkodziło
 
Zestresowałam się tymi waszymi oznaczeniami bety. Zrobiłam i wydaje się, że przyrost jest ok.
4.05 - 136
6.04 - 279
 
Cześć dziewczyny! I ja dołączam, wczoraj test ciążowy pozytywny 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki🙂 w pierwszej ciąży miałam stratę w 8 tyg teraz mam 13 miesięczną córcie i planowaliśmy jeszcze z mężem za jakiś czas dzidzie, ale przyznam, że ciąża teraz mnie trochę zaskoczyła😊 mam od razu pytanie do Was jeśli macie taką nie dużą różnice wieku między dzieciaczkami jak to jest? 😁
 
Cześć dziewczyny! I ja dołączam, wczoraj test ciążowy pozytywny 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki🙂 w pierwszej ciąży miałam stratę w 8 tyg teraz mam 13 miesięczną córcie i planowaliśmy jeszcze z mężem za jakiś czas dzidzie, ale przyznam, że ciąża teraz mnie trochę zaskoczyła😊 mam od razu pytanie do Was jeśli macie taką nie dużą różnice wieku między dzieciaczkami jak to jest? 😁
Ja mam między chłopakami dokładnie 18 miesięcy różnicy i od początku mają że sobą mega kontakt mimo iż jeden już ma 19lat,a drugi 17😜. A i mnie w kość nie dawali bo mega grzeczni byli.
 
Cześć, dołączam z jeszcze duża niepewnością…piątkowa beta pozytywna z in vitro 394, 10 dzień po transferze. Póki co mam trochę zbyt niski progesteron, ale mój transfer był na sztucznym cyklu wiec nie produkuje swojego tylko wszystko z suplementacji. Kolejna wizyta i USG 16 maja, już powinno być widać pęcherzyk. Trzymam kciuki za wszystkie wczesne ciąże, żeby się dobrze rozwijały:)
 
Trochę się wystraszyłam tym plamieniem, na razie jest ok.
W pierwszej ciąży miałam krwawienie w 14tc. Bezbolesne, leciala ze mnie ciurkiem zywoczerwona krew. Byłam pewna ze juz po wszystkim. Ale udało się, wszystko skończyło się dobrze, niby to rozrastające się łożysko i jakieś naczynko pękło. Długo byłam na luteinie.
Trzymam kciuki ❣️❣️❣️ kiedy masz wizytę?
Dlatego ja po pierwszym CC już na kolejne się nie zdecydowałam. Niby bliznę mam ładną, niewidoczną, ostatnio się nawet dowiedziałam, że ma 2.9mm ale nadal wolę nie mieć już żadnego cięcia
😬


Tak progesteron jest skokowy. Ostatnio też ktoś na grudniowych pisał, że mimo iż nie ma obowiązku lepiej robić go rano i na czczo (nie wiem jak robiłaś)



Może teraz też po prostu jakieś naczynko się uszkodziło
U mnie 2x SN,a za trzecim razem zrobili cc pilnie w 34 tygodniu, bo spadło tętno. Pytałam czy mogę SN, bo już miałam rozwarcie, ale się nie zgodzili. To cc było najgorszym przeżyciem, jakie spotkało mnie w życiu

Progesteron robiłam za każdym razem po śniadaniu 😐
Zestresowałam się tymi waszymi oznaczeniami bety. Zrobiłam i wydaje się, że przyrost jest ok.
4.05 - 136
6.04 - 279
Super 🤩
Cześć dziewczyny! I ja dołączam, wczoraj test ciążowy pozytywny 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki🙂 w pierwszej ciąży miałam stratę w 8 tyg teraz mam 13 miesięczną córcie i planowaliśmy jeszcze z mężem za jakiś czas dzidzie, ale przyznam, że ciąża teraz mnie trochę zaskoczyła😊 mam od razu pytanie do Was jeśli macie taką nie dużą różnice wieku między dzieciaczkami jak to jest? 😁
U mnie było 2 lata, miesiąc i 5 dni między dwiema pierwszymi i to była super różnica, ale też pierwsza córeczka była mega grzeczna. Do tej pory dziewczynki mają super kontakt 💞 no i teraz też chciałam dla trzeciej rodzeństwo do pary, bo jest ogromna różnica między tamtą dwójką, a tą najmłodszą (zawsze chciałam mieć 2 dzieci blisko siebie i później po dużej przerwie znów dwójkę 😊 ). Jak wszystko będzie dobrze, to tym razem będzie różnica 2 lata i 9 miesięcy 🙃 jest idealnie z całą 4 ☺️
Cześć, dołączam z jeszcze duża niepewnością…piątkowa beta pozytywna z in vitro 394, 10 dzień po transferze. Póki co mam trochę zbyt niski progesteron, ale mój transfer był na sztucznym cyklu wiec nie produkuje swojego tylko wszystko z suplementacji. Kolejna wizyta i USG 16 maja, już powinno być widać pęcherzyk. Trzymam kciuki za wszystkie wczesne ciąże, żeby się dobrze rozwijały:)
Gratuluję ❣️
 
reklama
Do góry