reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2024

reklama
Ja co prawda już dawno ale jak się umawiałam do T.Roszkowskiego i tam nie było problemu z terminem, ale on bierze 500zł za prenatalne te pierwsze, a potem 550zł :D więc może dlatego

To jeden z lekarzy, ktorych sie nastawiałam najbardziej ale ma urlop dopiero po 19.07 chciały mnie zapisać ..
wiec jeśli, któraś z Was się nastawia też na genetyczne USG u niego to dzwońcie wcześniej ;)
 
Czasem trzeba sobie ponarzekać ..
Ja niestety łącze się w bólu, bo u mnie zaraz 10 tydzień, a z Mdłościami i samopoczuciem jest coraz gorzej .. mam dokładnie podobnie jak Ty i bywają takie dni, że jestem totalnie wykluczona z życia
Mam wrażenie, że wszystko smakuje tak samo, albo nie smakuje wcale 🙄😬🤢
Nie mam ochoty, ani zachcianek totalnie na nic 🥵
A w pracy niestety nie są zbyt łaskawi … i wyrozumiali na całą sytuacje ..
Ale tłumacze sobie tak jak Ty, że styczniowy śliczny skarb wszystko wynagrodzi 🤭😍
Może to taki kryzys 10 tygodnia bo u mnie to samo🤪 Do tego nastrój najgorszy od poczatku ciąży…
 
Może to taki kryzys 10 tygodnia bo u mnie to samo🤪 Do tego nastrój najgorszy od poczatku ciąży…
normalnie poprawiłabym sobie nastrój ugotowaniem czegoś pyszniutkiego 😏😍
Ale, że nic nie wchodzi ….
To leżę, pije herbatę imbirowa, która nawet lekko pomaga i oglądam bridget jones 😁 to mi zawsze jakoś poprawia humor 😁
 
Czasem trzeba sobie ponarzekać ..
Ja niestety łącze się w bólu, bo u mnie zaraz 10 tydzień, a z Mdłościami i samopoczuciem jest coraz gorzej .. mam dokładnie podobnie jak Ty i bywają takie dni, że jestem totalnie wykluczona z życia
Mam wrażenie, że wszystko smakuje tak samo, albo nie smakuje wcale 🙄😬🤢
Nie mam ochoty, ani zachcianek totalnie na nic 🥵
A w pracy niestety nie są zbyt łaskawi … i wyrozumiali na całą sytuacje ..
Ale tłumacze sobie tak jak Ty, że styczniowy śliczny skarb wszystko wynagrodzi 🤭😍
Boże dziewczyny ja z kolei na początku tragedia do 7 tyg, dziś mamy 8+5 a ja jak młoda Bożka 😂 Bardzo Wam współczuje serio 😫 Już mam swoją rutynke o 21,22 czasem 23 spać i o 6/7 pobudka sama z siebie bez budzika 🤭
 
reklama
Ja miałam wczoraj wizytę, ale byłam taka wykończona, że nie miałam siły nic już pisać.

Z dzidzią wszystko ok, serce bije, trochę mam podwyższone TSH więc dostałam skierowanie do endokrynologa.

Kolejna wizyta 03.07

Prenatalne 25.07

Termin przesunął się na 30.01.
 
Do góry