reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Cześć Dziewczynki :)
Zostałam jednak grudniowa mama :) myślałam, że może uda się i mały poczeka do tego 1go , ale jednak wolał załapać się na imprezę sylwestrowa :)
31.12 po 8 rano zaczęły odchodzić mi wody. Pojechaliśmy do szpitala i o 11.51 urodziłam przez cc (planowana cc miałam na 3.01)
Dominik ur. w 39tc , 3450g., 53cm :) , 10pkt.
IMG_20220104_193336_038.jpg

Bałam się rekonwalescencji, bo pierwsza cesarkę okropnie znioslam , ale na szczęście tym razem było dobrze:)
Jeszcze tego samego dnia po 19 miałam pionizacje i przeszłam się kilka razy po sali a na drugi dzień w miarę śmigałam :) także każdej z Was życzę tak szybkiego powrotu do siebie jak miałam ja :)
 
reklama
Cześć Dziewczynki :)
Zostałam jednak grudniowa mama :) myślałam, że może uda się i mały poczeka do tego 1go , ale jednak wolał załapać się na imprezę sylwestrowa :)
31.12 po 8 rano zaczęły odchodzić mi wody. Pojechaliśmy do szpitala i o 11.51 urodziłam przez cc (planowana cc miałam na 3.01)
Dominik ur. w 39tc , 3450g., 53cm :) , 10pkt.Zobacz załącznik 1355547
Bałam się rekonwalescencji, bo pierwsza cesarkę okropnie znioslam , ale na szczęście tym razem było dobrze:)
Jeszcze tego samego dnia po 19 miałam pionizacje i przeszłam się kilka razy po sali a na drugi dzień w miarę śmigałam :) także każdej z Was życzę tak szybkiego powrotu do siebie jak miałam ja :)
Ale śliczny chłopczyk ❤ dużo zdrówka dla Was 😘
 
Cześć Dziewczynki :)
Zostałam jednak grudniowa mama :) myślałam, że może uda się i mały poczeka do tego 1go , ale jednak wolał załapać się na imprezę sylwestrowa :)
31.12 po 8 rano zaczęły odchodzić mi wody. Pojechaliśmy do szpitala i o 11.51 urodziłam przez cc (planowana cc miałam na 3.01)
Dominik ur. w 39tc , 3450g., 53cm :) , 10pkt.Zobacz załącznik 1355547
Bałam się rekonwalescencji, bo pierwsza cesarkę okropnie znioslam , ale na szczęście tym razem było dobrze:)
Jeszcze tego samego dnia po 19 miałam pionizacje i przeszłam się kilka razy po sali a na drugi dzień w miarę śmigałam :) także każdej z Was życzę tak szybkiego powrotu do siebie jak miałam ja :)
Gratulacje 🙂 ale słodki Misiuuu 😘😘
Tak siedze i się zastanawiam czy jak glowka jest nisko położona w 37tc to czy może mam szanse na szybszy przebieg porodu?
 
38+3 a maluszek tak intensywnie się wierci. Wszędzie czytam, że ruchy dziecka w tym okresie są.juz znacznie ograniczone. Sama zauważam, że maluch ma dłuższe drzemki w brzuchu na przemiennie z aktywnością. A jak tam Wasze maluszki w brzuchu? Aktywne? Czy spokojnie czekają na godzinę zero?
 
reklama
38+3 a maluszek tak intensywnie się wierci. Wszędzie czytam, że ruchy dziecka w tym okresie są.juz znacznie ograniczone. Sama zauważam, że maluch ma dłuższe drzemki w brzuchu na przemiennie z aktywnością. A jak tam Wasze maluszki w brzuchu? Aktywne? Czy spokojnie czekają na godzinę zero?

Wczoraj miał jeden dzień spokojniejszy, a dziś od rana wrócił do formy i na pełnych obrotach :D
 
Do góry