reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Możesz napisać do kupiłaś? Też myślę nad tą opcja, a będę w rossku w tygodniu więc od razu bym sie obkupila. 😊
Ja kupiłam pojemniki podróżne, przelałam do nich szampon, żel do higieny, żel pod prysznic i płyn micelarny - podpisałam i gotowe 😉 Wszystkie po 100ml wiec zajmują bardzo mało miejsca w kosmetyczce
 
Ja kupiłam pojemniki podróżne, przelałam do nich szampon, żel do higieny, żel pod prysznic i płyn micelarny - podpisałam i gotowe 😉 Wszystkie po 100ml wiec zajmują bardzo mało miejsca w kosmetyczce

Też super pomysł 😊 a takie pojemniki znajdę w rossku? A płyn do higieny intymnej po porodzie to masz taki typu femina czy kupiłaś specjalny bez zapachu itd?
 
Apropo kosmetyków- kupiłam mini z rossmana - myślę że dobra opcja
Ja też mam mniejsze, płyn micelarny już miałam w wersji mini
Też super pomysł 😊 a takie pojemniki znajdę w rossku? A płyn do higieny intymnej po porodzie to masz taki typu femina czy kupiłaś specjalny bez zapachu itd?
Ja miałam tantum rosa na początku, bo się obawiałam że te zwykle będą podrażniać, wiec tylko to używałam 😁
 
Też super pomysł 😊 a takie pojemniki znajdę w rossku? A płyn do higieny intymnej po porodzie to masz taki typu femina czy kupiłaś specjalny bez zapachu itd?
Jop, ja kupowałam w rossmannie 😁 są z dozownikiem albo bez


Ja biorę na porodówkę swój Lactacyd oraz szare mydło 🤔
 
Jop, ja kupowałam w rossmannie 😁 są z dozownikiem albo bez


Ja biorę na porodówkę swój Lactacyd oraz szare mydło 🤔
Ja się bałam tam dotykać, bo byłam szyta, a chciałam żeby się zagoiło. Miałam wiec tantum rosa rozpuszczone w butelce i prysznic 🤣 więc przez jakiś tydzień albo i więcej (nie pamietam), tylko tantum rosa. A później dodatkowo octaniseptem 😁
 
Ja się bałam tam dotykać, bo byłam szyta, a chciałam żeby się zagoiło. Miałam wiec tantum rosa rozpuszczone w butelce i prysznic 🤣 więc przez jakiś tydzień albo i więcej (nie pamietam), tylko tantum rosa. A później dodatkowo octaniseptem 😁
Hmmm w sumie, nie wiadomo jak u mnie będzie także to nie głupi pomysł 🤔 Kupię tez 😁
 
reklama
Do góry