reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

W moim szpitalu zalecają szare mydło albo mydło ze srebrem. A czy polecacie jakieś maści na brodawki?
Ja mam tę :)
7E0F6AB0-A63D-4D1D-BC42-90CCE745AB12.jpeg
 
reklama
Apropo kosmetyków- kupiłam mini z rossmana - myślę że dobra opcja
Kurcze. Byłam w swoim Rossmanie 2 tygodnie temu to babka mi powiedziała, że mini kosmetyki mają tylko w okresie letnim... I też nie mieli pojemniczków... Muszę zapytać w jakimś innym chyba. Dajcie znać czy macie u siebie pojemniczki i mini wersje kosmetyków.
 
Kurcze. Byłam w swoim Rossmanie 2 tygodnie temu to babka mi powiedziała, że mini kosmetyki mają tylko w okresie letnim... I też nie mieli pojemniczków... Muszę zapytać w jakimś innym chyba. Dajcie znać czy macie u siebie pojemniczki i mini wersje kosmetyków.
u nas są cały rok miniaturki i takie zestawy podróżne... Myślę, że może źle Cię zrozumiała jak się tylko pytałaś? Dziwne.
 

Załączniki

  • 0fd43eed-17d8-4531-8581-86ffcc41ece6.jpg
    0fd43eed-17d8-4531-8581-86ffcc41ece6.jpg
    29,2 KB · Wyświetleń: 60
Kurcze. Byłam w swoim Rossmanie 2 tygodnie temu to babka mi powiedziała, że mini kosmetyki mają tylko w okresie letnim... I też nie mieli pojemniczków... Muszę zapytać w jakimś innym chyba. Dajcie znać czy macie u siebie pojemniczki i mini wersje kosmetyków.
Zerknij przez aplikację rossmana czy są dostępne w Twoim mieście:)

Mam na dnie torby wiec zdjęcia nie zrobię ale wszystko mini z isany najbardziej mi pasowało.

Dziewczyny w okolicy 35 tyg napiszcie mi proszę czy macie jakieś objawy zbliżającego się porodu? Napisałam smsa do mojej dr i czekam na odpowiedź ale może bardziej doświadczone z Was mi powiedzą. Od kilku dni mam napinania brzucha kilka razy dziennie (bezbolesne), lekki bol okresowy czasami, od 5 dni prawie codziennie delikatna biegunka, a dzisiaj jeszcze taki bol od kości biodrowych idący w górę raz z lewej raz z prawej strony. Czop nie odpadł. Saczenia wód płodowych nie zaobserwowałam. Dzisisj 35+0. Nie chce panikować I jechać do szpitala bo w domu 3 latka i chce w miarę możliwości być w domu. Moze ktg ? Wizytę mam za tydzień w sobotę bądź możliwość podjechania w środę. Mam założony szewek i już praktycznie brak szyjki wiec leze cały czas. Rozwarcie brak...
 
Ja kupiłam lanoline z lullalove. Po 1 porodzie używałam jakiejś specjalnej na brodawki parę razy ttlko użyłam. Dokarmiałam swoim tylko miesiąc i teraz też nie nastawiam się że będę miała dużo pokarmu
W moim szpitalu zalecają szare mydło albo mydło ze srebrem. A czy polecacie jakieś maści na brodawki?
 
Pijecie herbatkę z liści malin ? Zalecono mi w szkole rodzenia i właśnie zamówiłam :D
Herbatka teoretycznie wspiera mięśnie macicy do porodu, hmm
 
reklama
Zerknij przez aplikację rossmana czy są dostępne w Twoim mieście:)

Mam na dnie torby wiec zdjęcia nie zrobię ale wszystko mini z isany najbardziej mi pasowało.

Dziewczyny w okolicy 35 tyg napiszcie mi proszę czy macie jakieś objawy zbliżającego się porodu? Napisałam smsa do mojej dr i czekam na odpowiedź ale może bardziej doświadczone z Was mi powiedzą. Od kilku dni mam napinania brzucha kilka razy dziennie (bezbolesne), lekki bol okresowy czasami, od 5 dni prawie codziennie delikatna biegunka, a dzisiaj jeszcze taki bol od kości biodrowych idący w górę raz z lewej raz z prawej strony. Czop nie odpadł. Saczenia wód płodowych nie zaobserwowałam. Dzisisj 35+0. Nie chce panikować I jechać do szpitala bo w domu 3 latka i chce w miarę możliwości być w domu. Moze ktg ? Wizytę mam za tydzień w sobotę bądź możliwość podjechania w środę. Mam założony szewek i już praktycznie brak szyjki wiec leze cały czas. Rozwarcie brak...
Ja (36t2d) mam takie same objawy prócz boli kości biodrowych. Sama się zastanawiam czy na dniach się nie zacznie akcja…jutro mam gina to zobaczymy jak z szyjka 😕 już się boje
 
Do góry