reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
A jak zobaczyć, czy już jest się w tej grupie? Przychodzi jakieś powiadomienie? To jest w zakładce "grupy"? :D
Nie ma w zakładce Grupy, bo ona jest prywatna. ;) Każdy powinien dostać od Ani wiadomość, pierwsza partia był 14 czerwca, drugą część ja jej prześlę jutro, więc w ciągu kilku dni powinny być dostępy.

no właśnie widzę, ale coś mi nie działa i nie mogę wejść 🤷‍♀️
Już dogadane :)

Tutaj jest link do zamkniętej grupy:
Jeśli ktoś ma wątpliwość czy ma dostęp to próbujcie wejść przez przeglądarkę, a nie aplikację, bo na apce za pierwszym razem może nie działać. ;) Jeśli nie ma dostępu - a ktoś chce - pisać. ;)
 
Nie ma w zakładce Grupy, bo ona jest prywatna. ;) Każdy powinien dostać od Ani wiadomość, pierwsza partia był 14 czerwca, drugą część ja jej prześlę jutro, więc w ciągu kilku dni powinny być dostępy.


Już dogadane :)

Tutaj jest link do zamkniętej grupy:
Jeśli ktoś ma wątpliwość czy ma dostęp to próbujcie wejść przez przeglądarkę, a nie aplikację, bo na apce za pierwszym razem może nie działać. ;) Jeśli nie ma dostępu - a ktoś chce - pisać. ;)
Ja nie mam a chcę! 🙂
 
Hej dziewczyny 😘 powodzenia na dzisiejszych wizytach 🥳 ja mam jutro badania prenatalne, będzie wtedy 12+2 mam nadzieję, że poznam płeć 😀 w ogóle od którego tygodnia zaczyba sie 2 trymestr? W jednej aplikacji pokazuje, ze 13+0 a wg drugiej 14+0 hmm
Według lekarzy z którymi miałam styczność pierwszy trymestr trwa do 13+6, a drugi zaczyna się od 14+0 :)
 
Ja póki co tylko oglądam (i się totalnie zachwycam... śmiałam się, ze dobrze, ze istnieją limity na kartach 😂), ale wózek wstępnie wybrany i tylko będziemy jechać go zobaczyć, żeby się upewnić, że na pewno ten chcemy. 😄 Ale wszelkie zakupy to dopiero po wakacjach, na pewno nie wcześniej. ;)


My na razie powiedzieliśmy tylko moim rodzicom i przyjaciołom, którzy z nami mieszkają. Teściowie nie wiedzą, bo jakby oni się dowiedzieli, to też trzeba całemu rodzeństwu powiedzieć a mąż ma 5 braci. 😅 Już raz musieliśmy odkręcać, więc czekamy i powiemy po prenatalnych. Tak samo w pracy. ;)

Dziewczyny, uwaga, ogłoszenie!
Od 2 tygodni istnieje nasza zamknięta grupa. Jeśli ktoś chciałby jeszcze do niej dołączyć - to jest najlepszy moment. ;) Bardzo proszę o przemyślenie sprawy, bo według regulaminu przynajmniej raz na 2 tygodnie należy się odezwać. ;) Przy pierwszym rzucie mnóstwo dziewczyn się zgłosiło i w tym momencie spora część z nich będzie z grupy usunięta, bo się tam nie odezwały ani raz. ;) Na zgłoszenia czekam do końca wtorku. :D

A teraz życzę miłego dnia i powodzenia na wizytach. ☺️

I ja proszę o dopisanie, myślę, że kilka razy na 2 tygodnie uda mi się odezwać 😅
 
reklama
Dzień dobry, pozwalam się z Wami przywitać. Dość późno, ale nie byłam gotowa na cieszenie się ciążą, nadal nie jestem ale muszę szukać już pozytywów. Obecnie jestem 10+6, w zeszłym tygodniu miałam badania i wyszło ok. W czwartek mam prenatalne, boje się jak cholera. We 09/20 poroniłam w 10tyg więc zrozumicie strach przed radością. później problemy zkolejnym zajściem, a jak juz się udało to co chwila plamienia, krwaiwenia
Hej :) rozumiem Cię doskonale !! Dwa razy straciłam dziecko, a ta ciąża to co tydzień inna informacja od lekarza, rad dobrze, raz już źle a później krwawienia.. Ale bądź dobrej myśli !! Ja dziś po prenatalnych, dzidzutek rozwija się dobrze, badania wyszły dobrze i mimo iż na paape jeszcze trzeba tydzień poczekać to jestem dobrej myśli - wszystko będzie dobrze :-)
 
Do góry