reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja póki co tylko oglądam (i się totalnie zachwycam... śmiałam się, ze dobrze, ze istnieją limity na kartach 😂), ale wózek wstępnie wybrany i tylko będziemy jechać go zobaczyć, żeby się upewnić, że na pewno ten chcemy. 😄 Ale wszelkie zakupy to dopiero po wakacjach, na pewno nie wcześniej. ;)


My na razie powiedzieliśmy tylko moim rodzicom i przyjaciołom, którzy z nami Dziewczyny, uwaga, ogłoszenie!
Od 2 tygodni istnieje nasza zamknięta grupa. Jeśli ktoś chciałby jeszcze do niej dołączyć - to jest najlepszy moment. ;) Bardzo proszę o przemyślenie sprawy, bo według regulaminu przynajmniej raz na 2 tygodnie należy się odezwać. ;) Przy pierwszym rzucie mnóstwo dziewczyn się zgłosiło i w tym momencie spora część z nich będzie z grupy usunięta, bo się tam nie odezwały ani raz. ;) Na zgłoszenia czekam do końca wtorku. :D

A teraz życzę miłego dnia i powodzenia na wizytach. ☺️
Proszę mnie zapisać 😉
 
reklama
Hej dziewczyny 😘 powodzenia na dzisiejszych wizytach 🥳 ja mam jutro badania prenatalne, będzie wtedy 12+2 mam nadzieję, że poznam płeć 😀 w ogóle od którego tygodnia zaczyba sie 2 trymestr? W jednej aplikacji pokazuje, ze 13+0 a wg drugiej 14+0 hmm
Ja byłam 12+0 i nie powiedzial lekarz jaka płeć. Drugi trymestr od 14+0 :)
 
reklama
Do góry