reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Przez covida ceny poszły mega w górę, ponadto usunęli jeden pakiet - taki gdzie można leżeć na sali dwuosobowej. W pozostałych pakietach są tylko sale jednoosobowe, ale mi to odpowiada.
Tutaj są ceny i opis pakietów: Link do: Cennik - Szpital Medfemina | Wrocław
Na YT jak wpiszesz Medfemina to są dwa filmiki dziewczyn, które tam rodziły i się wypowiadają.
Ja tam prowadzę ciążę i bardzo bym chciała. No ale wiadomo jak to bywa z tymi planowanymi...
 
reklama
Ooo, ja miałam depresje, jakies 8-9 miesięcy temu zeszłam z leków, może moje psychiczne problemy będą wskazaniem do cc :p jakoś panicznie się boje SN, wcześniej miałam wywoływany poród, ale panicznie boje się, ze dziecko mnie strasznie porozrywa albo utknie w moim kanale rodnym... Chciałam teraz rodzic SN ale jednak wybieram to co już znam, mam nadzieje, ze nie zrobią mi z tego powodu problemów...
Ja po dwóch poronieniach miałam bardzo duży problem, chodziłam na psychoterapię. Ale u mnie wskazaniem byłby kręgosłup. No ale zobaczymy jak to będzie. Na razie to schizuję przed następną wizytą :p
 
Tak bialystok ma małe ceny w porównaniu do innych miasta :D co jest plusem. :D

No właśnie dlatego się zastanawiam. W klinice w Białymstoku jest tak że nawet jak kobieta prowadzi tam ciążę a nie ma miejsca to nie przyjmą:/ a teraz w czasach covida ciągle w klinikach jest full...dlatego nie wiem co robić
Mowisz o klinice na parkowej? Rodzilam tam i powiem ci tak - lekarz zapewnil mnie ze jak bedzie skonczony 36 tydzien to zawsze jest miejsce dla stalych pacjentek. Poza tym tam sa bardzo nastawieni na cc wiec umawiasz sie na konkretna date i masz miejsce gwarantowane:)
 
To ja chyba najwiecej płace bo 300zl 😳🤷‍♀️ ale wizyta tylko raz w miesiącu u profesorka i dlatego posiłkuje się jeszcze pakietem PZU
 
Już po, wszystko jest dobrze, serduszko biło, wielkość odpowiada 8tyg. Trochę się uspokoiłam, następna wizyta 26.06 a prenatalne 22.06 więc to będzie emocjonujący tydzień 😍
Super, gratki 😍

Witajcie.
Witam się niepewnie i nieśmiało. Wprawdzie to 8t1d, ale wciąż w to nie wierzę. Z powodu przeszłości w tej ciąży ciężko u mnie o spokój. We wszystkim doszukuje się nieprawidłowości. W 6 tygodniu dostałam krwawienia, wszystko się uspokoiło i z maleństwem wszystko dobrze. Trzymam za nas wszystkie kciuki. A termin wychodzi na 9 stycznia. Nikt nie wie oprócz męża!
Gratulacje! 🥰

Ja również we wtorek mam wizytę, nie mogę się doczekać. Jednak 3 tyg bez podglądu to dla mnie za dużo 🙈
U Ciebie 3 tygodnie między wizytami, ja to we wtorek mam pierwszą 🙈☺️

Chodźcie prywatnie na wizyty ??? Ile płacicie?
Prywatnie, w zeszłym roku było 150 wizyta z USG, ale nie wiem czy w tym roku nie poszło do góry. ;) A badania robię z pakietu medycznego w pracy na szczęście. 😁
 
Też jestem z Bielska, do jakiego lekarza chodzisz jeśli można zapytać? :)
ja chodzę do lekarza do Oświęcimia, do Edyty Bittner. Bardzo fajna kobieta. :)
Czytałam właśnie o Eskulap , czy nie ma tez oddziału tej placówki w Bydgoszczy ?

To nie będzie raczej oddział od tego samego dyrektora. Może akurat zbieżność nazw. Chociaż nie jestem pewna. Może w między czasie coś otworzył, hmm ciekawe.
 
Ja płacę za 200, badania niestety też prywatnie, ale mam zaufanie do mojego lekarza, prowadził mi wszystkie ciąże [emoji4]
Chodźcie prywatnie na wizyty ??? Ile płacicie?
Ja mieszkam 15 km od Bielska [emoji4] super ze jesteście z moich stron dziewczyny [emoji4]
ja dwójkę moich synów rodziłam w Bielsku w prywatnej klinice. Eskulap. Bardzo bardzo polecam. Uśmiech od drzwi wejściowych, pomoc, lekarze mili, wszystko na plus. Pierwsze siłami natury, drugi poród, planowane CC. Po cięciu wstałam szybciej niż po SN. Czułam się super.
Też jestem z Bielska, do jakiego lekarza chodzisz jeśli można zapytać? :)
 
reklama
Do góry