reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

U was też lekarz rodzinny prowadzi ciąże? [emoji3] Ja u ginekologa byłam tylko potwierdzić ciąże na usg i to na tyle. Wizyty co miesiąc u lekarza rodzinnego, mierzył ciśnienie, słuchaliśmy serca dziecka i skierowanie na badania :)
Czesc :), to mój drugi dzidziuś. Ale pierwszy raz będę rodzić w Irlandii. Pierwsze dziecko urodziłam w Anglii. Wizytę u GP już miałam, czekam aż że szpitala mi list wyślą. Byłam u Polskiego lekarza w Dublinie, ale się rozczarowałam i to bardzo, tak naprawdę straciłam , ale dowiedziałam się że zarodek jest na swoim miejscu i tak naprawdę tyle... iść trwało 3 sekundy :(
 
reklama
1-2 tydzień to znaczy 3-4, tak? Bo generalnie jakby liczyć tygodnie ciąży to 1 i 2 to zanim w ogóle do owulacji doszło. 😁 Ale jeśli 3-4 to jak najbardziej możliwe jest, żeby była różnica o 2 tygodnie, bo owulacja mogła być później i stąd to,


I kolejna świetna wiado

Na USG i PAPP-A owszem, czy na NIPT - sama nie wiem, będziemy dyskutować pewnie jeszcze z mężem. Innych nie przewiduję. ;)


1-2 tydzień to znaczy 3-4, tak? Bo generalnie jakby liczyć tygodnie ciąży to 1 i 2 to zanim w ogóle do owulacji doszło. 😁 Ale jeśli 3-4 to jak najbardziej możliwe jest, żeby była różnica o 2 tygodnie, bo owulacja mogła być później i stąd to, nazwijmy, "opóźnienie". ;)


Super! Świetna wiadomość. 🥰


I kolejna świetna wiadomość. 🥰
Wlasnie o to chodzi ze z wynikow bety które wczoraj mialam 58.5 wychodzi 1-2 tydzien ciazy, natomiast ostatnia miesiaczke mialam 17 kwietnia wiec wychodzi jesze inny tydzien. Dla mnie to pokręcone.
 
Również życzę miłego dnia!
Ja już mam nerwy bo jadę do punktu pobrań, przed wyjściem z domu cukier 90 wiec zanim tam trafie to poszybuje wysokooooo 😤
 
Wlasnie o to chodzi ze z wynikow bety które wczoraj mialam 58.5 wychodzi 1-2 tydzien ciazy, natomiast ostatnia miesiaczke mialam 17 kwietnia wiec wychodzi jesze inny tydzien. Dla mnie to pokręcone.
Dziewczyny dobrze mówią. Laboratorium podaje faktyczny wiek ciąży, czyli 1-2 tydzień. Musisz sobie do tego doliczyć 2 tygodnie (okres i owulacja). Wtedy wychodzi 3-4 tydzień ciąży. Tak czy siak gratuluję, bo w ciąży niewątpliwie jesteś. Ja również na początku miałam około 50 betę. Teraz jestem w 9 tygodniu 😃
 
reklama
Hejjj miałyśmy tego samego dnia ostatni okres i termin porodu ten sam😃 jak się czujesz?
Dziękuję dobrze. Mój pierwszy objaw to bylo rwanie w brzuchu ale nie jak na okres tylko trochę inaczej no i chodzę straaaasznie śpiąca :) Zobaczymy co będzie po wizycie. Dalej w to nie wierzę, że się udało więc do wizyty u gin staram się nie nakręcać za bardzo. A jak u Ciebie to wygląda?
 
Do góry