reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Hej!
Jestem tu nowa :)
26.05 robiłam test - pozytywny.
Beta w środę 31,87 dziś 66,85. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Ostatnia @ 26.04, termin wg aplikacji na 31.01.
Umówiłam się na wizytę do lekarza na 14.06. To nasza pierwsza ciąża.
Hejjj miałyśmy tego samego dnia ostatni okres i termin porodu ten sam😃 jak się czujesz?
 
Gratulacje dziewczyny [emoji3590] cudowne wiadomości [emoji3590][emoji3590]
Dziewczyny jestem po wizycie. Serduszko przyśpieszyło, jest wszystko dobrze [emoji3590][emoji3590]
Hej dziewczyny
Ja już po wizycie, jest dalej ok. Jest zarodek z bijącym serduszkiem. Ciąża z miesiączki młodsza niż z usg o 3 dni, ale kazał się nie przejmować tym [emoji6]
 
Tak, można. Na pewno wyrażę zgodę na podanie płci. Choć przyznam szczerze, że to nie jest tak ważne jak wyniki badania. Sanco lub inwazyjne badanie prenatalne muszę zrobić, ponieważ w październiku poroniłam ciąże, która okazała się obciążona wadą genetyczną. A ty też decydujesz się na to badanie?
Ja też wybrałam Sanco 😊
 
Dziewczyny a czy wszystkie decydujecie się na płatne badania prenatalne?
Na USG i PAPP-A owszem, czy na NIPT - sama nie wiem, będziemy dyskutować pewnie jeszcze z mężem. Innych nie przewiduję. ;)

Mam wyniki bety. To bardzo młodziutka ciaza. Moj wynik dzis to 58.5 wiec wskazuje na 1-2 tydzień ciazy.
Policzylam tez dokladnie i termin porodu według miesiaczki to 29 styczeń. Zas wedle daty ostatniej miesiaczki dzis zaczynam 6t. Rozumujac to wychodzi pozna owulacja tak? Bo czemu taka rozbierznosc w tygodniach?
1-2 tydzień to znaczy 3-4, tak? Bo generalnie jakby liczyć tygodnie ciąży to 1 i 2 to zanim w ogóle do owulacji doszło. 😁 Ale jeśli 3-4 to jak najbardziej możliwe jest, żeby była różnica o 2 tygodnie, bo owulacja mogła być później i stąd to, nazwijmy, "opóźnienie". ;)

Dziewczyny jestem po wizycie. Serduszko przyśpieszyło, jest wszystko dobrze ❤️❤️
Super! Świetna wiadomość. 🥰

Hej dziewczyny
Ja już po wizycie, jest dalej ok. Jest zarodek z bijącym serduszkiem. Ciąża z miesiączki młodsza niż z usg o 3 dni, ale kazał się nie przejmować tym 😉
I kolejna świetna wiadomość. 🥰
 
reklama
Czesc :), to mój drugi dzidziuś. Ale pierwszy raz będę rodzić w Irlandii. Pierwsze dziecko urodziłam w Anglii. Wizytę u GP już miałam, czekam aż że szpitala mi list wyślą. Byłam u Polskiego lekarza w Dublinie, ale się rozczarowałam i to bardzo, tak naprawdę straciłam , ale dowiedziałam się że zarodek jest na swoim miejscu i tak naprawdę tyle... iść trwało 3 sekundy :(
 
Do góry