reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Według CRL 6+5, według moich obliczeń 7+1[emoji1]
Slooodki maluszek :Dto crl póki bardziej miarodajne :) ja to zaraz skisne z tego czekania... im bliżej wizyty tym bardziej jestem niecierpliwa i aż mam w ciele takie uczucie jak przy tremie 😅😅😅

Trzymajcie dziewczyny kciuki, żeby wszystko było dobrze 😬😄
 
Slooodki maluszek :Dto crl póki bardziej miarodajne :) ja to zaraz skisne z tego czekania... im bliżej wizyty tym bardziej jestem niecierpliwa i aż mam w ciele takie uczucie jak przy tremie [emoji28][emoji28][emoji28]

Trzymajcie dziewczyny kciuki, żeby wszystko było dobrze [emoji51][emoji1]
Zleci szybko [emoji4] trzymamy kciuki[emoji846]
 
Ja Cię Sole 😍😍😍 gratuluję potrójnie ❤️❤️❤️ coś wspaniałego. Będzie pięknie zobaczysz ❤️😍
Szoook , bardzo się stresuje ale dzięki Wam trochę mniej . ❤️
Slooodki maluszek :Dto crl póki bardziej miarodajne :) ja to zaraz skisne z tego czekania... im bliżej wizyty tym bardziej jestem niecierpliwa i aż mam w ciele takie uczucie jak przy tremie 😅😅😅

Trzymajcie dziewczyny kciuki, żeby wszystko było dobrze 😬😄
Trzymam mocno kciuki!✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻
 
No to siedzę pod gabinetem i czekam, jeszcze 10 minut 🙈🙈🙈 mam nadzieje, ze się nie przedłuży... ja oczywiście zapomniałam z domu wyników badań... Kochany mąż przywiezie mi je :) tylko jeszcze musi odebrać młodą z przedszkola 😁 Dobrze, ze nie będę sama, ze będą blisko, cokolwiek się wydarzy, nie będę sama wracać do domu 🥰
 
No to siedzę pod gabinetem i czekam, jeszcze 10 minut 🙈🙈🙈 mam nadzieje, ze się nie przedłuży... ja oczywiście zapomniałam z domu wyników badań... Kochany mąż przywiezie mi je :) tylko jeszcze musi odebrać młodą z przedszkola 😁 Dobrze, ze nie będę sama, ze będą blisko, cokolwiek się wydarzy, nie będę sama wracać do domu 🥰
Trzymam kciuki!!✊🏻✊🏻✊🏻
 
reklama
Do góry