reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Kochane kiedy słyszałyście bicie serduszka w którym tyg... Dzisiaj moja siostra dowiedziała się na usg że serduszko nie bije😭 czeka w szpitalu na wywołanie. I zaczęłam analizować ze moja wizyta była 5+5 i nie było serduszka i zaczynam fiksować. Jak było i was w którym tyg było słychać serduszko?
W 5+5 nie było dopiero w 6+4. A Twoja siostra w którym tyg?
 
reklama
Serduszko 121 uderzeń 😍 termin mi się zmienił na 8.01.22 ale zmienić się może nieraz jeszcze. Tak delikatnego doktora nigdy nie widziałam.
 

Załączniki

  • IMG_7021.jpg
    IMG_7021.jpg
    115,2 KB · Wyświetleń: 94
Kochane kiedy słyszałyście bicie serduszka w którym tyg... Dzisiaj moja siostra dowiedziała się na usg że serduszko nie bije😭 czeka w szpitalu na wywołanie. I zaczęłam analizować ze moja wizyta była 5+5 i nie było serduszka i zaczynam fiksować. Jak było i was w którym tyg było słychać serduszko?
Ja byłam w 5t5d i był malutki pęcherzyka i wizyta za tydzień mam nadzieje ze będzie serduszko tez ske stresuje . Dzisiaj robiłam betę 5235 porównam jeszcze w sobotę . Mam nadzieje ze będzie dobrze ❤️❤️❤️
 
Kochane kiedy słyszałyście bicie serduszka w którym tyg... Dzisiaj moja siostra dowiedziała się na usg że serduszko nie bije😭 czeka w szpitalu na wywołanie. I zaczęłam analizować ze moja wizyta była 5+5 i nie było serduszka i zaczynam fiksować. Jak było i was w którym tyg było słychać serduszko?
Bardzo mi przykro z powodu siostry. Serduszkiem się nie martw, ja teraz widziałam jak bije w 6t5d, w pierwszej ciąży byłam w 6t3d i nie było, dopiero w 7t2d było więc masz jeszcze czas🙂
Serduszko 121 uderzeń 😍 termin mi się zmienił na 8.01.22 ale zmienić się może nieraz jeszcze. Tak delikatnego doktora nigdy nie widziałam.
Gratulacje👍
Tak was czytam i też naszła mnie taka refleksja ze kiedyś myślałam że zajść w ciążę i ja donosić jest tak łatwo, jak byłam nastolatka to nie rozumiałam o co chodzi z tym aby było tylko zdrowe, a teraz już rozumiem aż za dobrze, tylko to się liczy i choć chciałabym córeczkę do kompletu to największym szczęściem będzie też zdrowy synek😀
 
Ja biorę Lutinus bo od luteiny mialam masakryczny świąd kazał smarować
Ja biorę Lutinus bo od luteiny mialam masakryczny świąd
Gin kazał do czasu wizyty smarować mi clotlimazolem , brać lactovaginal na noc i robić sobie płukanki z tamtum rosa , ciężko mu ocenić jak mnie nie widzi i mnie nie zna ...
 
reklama
Tez tak myslalam :) i nigdy nie spodziewałam się, ze w ciąży jest „ciężko”. Dopiero jak sama zaszłam to non stop się zastanawiam jak to jest, ze nigdy nie zauważyłam albo nie usłyszałam tych wszystkich kobiet, które źle się czuja. Ja dzisiaj cały dzień w łóżku. Mdłości, brak sił, ból głowy... wiadomo, ze każdy przechodzi inaczej, ale jestem pełna podziwu dla wszystkich kobiet, ile musza wycierpieć i się wymęczyć 🤠
Otóż to, kobieta jest w stanie zniesc wszytko dla dzieciątka ❤️
 
Do góry