reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

U mnie się nie sprawdziło przy pierwszym dziecku
Ogólnie polega to na tym po której stronie w macicy jest kosmowka z zarodkiem jak po prawej to chłopiec, po lewej dziewczynka, oczywiście traktuje to jako zabawę ale jestem ciekawa czy się sprawdzi [emoji6]
Wklejam link do bloga mamy ginekolog, czytalam potem na insta że jej się sprawdziło i był to chłopiec, w każdym bądź razie dla zabawy można samej sprawdzić [emoji6]

 
reklama
Spokojnie może serduszko dopiero się rozwija. Nie martw się będzie dobrze
Dziewczyny wróciłam od lekarza cała zapłakana.
Serduszko jest, ale bije 105 uderzeń, lekarz powiedział, że to zbyt wolno i może doprowadzić do obumarcia ciąży. Za tydzień mam kontrolę znów.
 
Dziewczyny, ile macie lat i czy będzie to Wasze pierwsze dziecko? Przepraszam jeśli taki temat pojawił się już wcześniej. Ja mam 30 lat i dwuletniego syna
Tematu nie było ale tylko czekałam aż ktoś zacznie :p ja jestem załamana jak widzę wasze nickname z których wynika że wszystkie macie najwyżej 30 lat :p a ja już 31 i dopiero pierwsze dzieciątko :p
 
reklama
Dzień dobry, chciałabym się przywitać ☺️ Robiłam dziś powtórne badania TSH, a ponieważ jutro miałam termin miesiączki to przy okazji stwierdziłam, że zrobię również betę… i tu niespodzianka, wyszło 1013 🙈 pojutrze powtórzę dla spokoju psychiki 😁
Według różnych kalkulatorów termin wypada na 30.01 ☺️
 
Do góry