reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja nie widzę tu zarodka, jest ciałko żółte, zarodek zawsze przyklejony do cialka żółtego i w jaju płodowym, to co zaznaczone pomiarami to nie zarodek :)
Lekarz podał zarodek 1,63mm i pozwolę sobie ufać lekarzowi. Pokazał ciałko żółte itd. 🙂 zresztą rozmiar zarodka był adekwatny do wieku ciąży 🙂
 
Lekarz podał zarodek 1,63mm i pozwolę sobie ufać lekarzowi. Pokazał ciałko żółte itd. 🙂 zresztą rozmiar zarodka był adekwatny do wieku ciąży 🙂
To Ty masz krwiaczka nie ? Na zdjęciu które wstawiłas jest pokazane jak mierzony jest ten krwiak a z boku widać zarodek
 
ja mam tak samo. Chciałam iść do gina jak tylko zrobiłam test. Ale siostra mnie ogarnęła, ze i tak nic nie będzie widać i bez sensu zapłacę za wizytę. Ale to są takie emocje… z resztą sama wiesz 😍
Ja byłam w sobotę 5+2 i był pęcherzyk żółtkowy, pani doktor kazała przyjść po tygodniu żeby było cokolwiek widać 🙂
 
reklama
Do góry