reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja byłam w sobotę 5+2 i był pęcherzyk żółtkowy, pani doktor kazała przyjść po tygodniu żeby było cokolwiek widać 🙂
ja dokładnie w środę za tydzień. Jak dzwoniłam do swojego, to powiedział, ze wtedy będzie już widać serduszko ❤️aż mi się cieplej zrobiło🥲
 
Bardzo współczuję[emoji17]
Witam się i ja:) ja tez dziś wcześnie wstałam bo moja najmłodsza od 4.30 jest pełna energii [emoji2368] ja za to średnio bo wstawalam w nocy chyba z 10 razy na siusiu, dziś wypada bardzo smutny dzień dla mnie, 1 rocznica śmierci mojej mamusi [emoji25] nie wiem kiedy minol ten rok, ja dalej nie potrafię się z tym pogodzić... [emoji17]
Miłego dnia dla wszystkich
 
Ja mam wizytę we wtorek i będzie 5 t 5d mam nadzieję że zobaczę coś pięknego 😍😍😍🤰🤰
Ja mam wizytę w poniedziałek i też będę miała 5t 5d 🤩 też liczę na to że już będzie widać 😍😍 dziś chyba zaczęły mi się delikatne mdłości bo pierwszy raz na zapach miałam odruch wymiotny 🙄😛 a z drugiej strony się cieszę bo do tej pory poza delikatnie bolący piersiami nie było żadnych objaw 😛
 
Ja jutro będę miała z aplikacji 5 tygodni , dziś rano musiało chwile powalczyć z Mdłościami 🙈
 
Cześć wszystkim :)

Z moich wyliczeń wychodzi że też będę miała termin na styczeń 🥰 na początku tego tygodnia zrobilam sobie 2 różne testy i wyszły pozytywne :) mam nadzieję że będzie łatwiej ze wsparciem ludzi przechodzących dokładnie to samo co ja :p

Pozdrawiam,
Ula
 
Przykro mi z powodu twojej mamy ...:(
Co do nocnego wstawiania to zdarzy mi się kilka razy ale normalnie jakbym cysternę miała hehe
Witam się i ja:) ja tez dziś wcześnie wstałam bo moja najmłodsza od 4.30 jest pełna energii [emoji2368] ja za to średnio bo wstawalam w nocy chyba z 10 razy na siusiu, dziś wypada bardzo smutny dzień dla mnie, 1 rocznica śmierci mojej mamusi [emoji25] nie wiem kiedy minol ten rok, ja dalej nie potrafię się z tym pogodzić... [emoji17]
Miłego dnia dla wszystkich
 
Cześć wszystkim :)

Z moich wyliczeń wychodzi że też będę miała termin na styczeń 🥰 na początku tego tygodnia zrobilam sobie 2 różne testy i wyszły pozytywne :) mam nadzieję że będzie łatwiej ze wsparciem ludzi przechodzących dokładnie to samo co ja :p

Pozdrawiam,
Ula
gratulacje! 😍 Też jestem tutaj od dzisiaj. ☺️ zawsze łatwiej rozmawiać z kimś, kto jest w tej samej sytuacji 😁
 
reklama
Do góry