reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ja jestem z Bytowa i rodze tu w Bytowie. A ty gdzie?
Ch-ce
W jakim szpitalu rodzisz? Ch-ce czy Tuchola może? Ja wybrałam Peno jako, ze jest zastępca ordynatora w moim szpitalu, ale nie wiem czy to ma większe znaczenie jak i tak większość czasu polozna będzie przy mnie [emoji19] Wciąż bije się z myślami, który szpital wybrać, bo opinie są podzielone
 
Specjalnie do niego jeżdżę, ale warto[emoji106] długa historia. Mieliśmy problem z zajściem w ciążę... U nas w mieście chodziłam do dwóch i każdy twierdził ze mam PCOS. Leczyli mnie, źle się czułam po tych lekach i czekałam na wizytę do sołtysiaka bo udało mi się umówić. Koleżanka mi go poleciła. W tym cyklu w którym byłam zaszłam w ciążę i mamy synka[emoji3590] od razu wykluczył ta chorobę. U nas w głowie to siedziało. Widocznie musiałam znaleźć lekarza któremu ufam [emoji106]
No właśnie jeszcze nie wiem w którym szpitalu, myślałam, ze bliżej Chc mieszkasz [emoji848] Sołtysiak tez w Bytowie przyjmuje czy specjalnie do niego jeździsz?
 
Specjalnie do niego jeżdżę, ale warto[emoji106] długa historia. Mieliśmy problem z zajściem w ciążę... U nas w mieście chodziłam do dwóch i każdy twierdził ze mam PCOS. Leczyli mnie, źle się czułam po tych lekach i czekałam na wizytę do sołtysiaka bo udało mi się umówić. Koleżanka mi go poleciła. W tym cyklu w którym byłam zaszłam w ciążę i mamy synka[emoji3590] od razu wykluczył ta chorobę. U nas w głowie to siedziało. Widocznie musiałam znaleźć lekarza któremu ufam [emoji106]
Oj tak, Sołtysiak nie ma sobie równych w naszym rejonie. Dobry lekarz prowadzący ciąże to podstawa! 🙂
 
reklama
Do góry