reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

A tak na marginesie, to obok w salach co chwilę słychać bobaski 😄 jedna dzidzia to się wydziera w niebo głosy 😄 tak sobie myślę, że mnie to czeka za kilka tygodni (oby nie wcześniej) i z jednej strony się cieszę a z drugiej strach mnie obleciał, że nie dam rady 😳
 
reklama
Ja dzisiejszy dzień spędzam na oddziale położniczym z racji przyjęcia immunoglobulin.
Przyjechałam pełna obaw, jak tutaj będzie, nigdy nie byłam w tym szpitalu. Zaskoczona jestem bardzo i to mega pozytywnie. Cały personel jest bardzo miły i troskliwy. Czuje się tutaj bardzo zaopiekowana i normalnie jak w domu. Też słyszę maluszki za ścianą 😊 małe słodziaki. Za pół godziny mogę iść do domu. Jak będę miała taką możliwość, to na pewno wrócę tutaj na poród. Nie myślałam, że jeszcze istnieją takie miejsca i tacy ludzie z powołania.
Ja wizytę miałam u gina w środę, wtedy mała ważyła 1118g.
Dzisiaj ponowne USG plus ktg i badanie. Małej waga dzisiaj wynosi 1460g.
 
A który to tc?

Ja niestety miałam intensywny czas... Głupio było mi wchodzić nie czytać a tylko pisać... Więc nie wchodziłam i widzę że już do priv dostępu nie mam, ale słusznie bo naprawdę u mnie tak ciężko z czasem, więc rozumiem. Synek ma teraz piękny wiek tak się wszystkiego uczy, spędzamy dużo czasu razem bo ciągle choruje więc do żłobka mało co chodzi. Mąż pracuje, ma popołudniami treningi a jak nie to jedzie na budowę więc dom, dziecko, zakupy na mojej głowie.
Ja byłam u lekarza ponad tydz temu to mała już ważyła 1410[emoji177] jakie duże te nasze dzieciaczki już. Macie gotowa wyprawkę??
Mam nadzieję że u was wszystko dobrze[emoji106]
Ja dzisiejszy dzień spędzam na oddziale położniczym z racji przyjęcia immunoglobulin.
Przyjechałam pełna obaw, jak tutaj będzie, nigdy nie byłam w tym szpitalu. Zaskoczona jestem bardzo i to mega pozytywnie. Cały personel jest bardzo miły i troskliwy. Czuje się tutaj bardzo zaopiekowana i normalnie jak w domu. Też słyszę maluszki za ścianą [emoji4] małe słodziaki. Za pół godziny mogę iść do domu. Jak będę miała taką możliwość, to na pewno wrócę tutaj na poród. Nie myślałam, że jeszcze istnieją takie miejsca i tacy ludzie z powołania.
Ja wizytę miałam u gina w środę, wtedy mała ważyła 1118g.
Dzisiaj ponowne USG plus ktg i badanie. Małej waga dzisiaj wynosi 1460g.
 
reklama
Aha a skąd jesteś? No niestety, ciężko się dk niego dostać ja zaczęłam przed 1 ciąża
Ch-ce
W jakim szpitalu rodzisz? Ch-ce czy Tuchola może? Ja wybrałam Peno jako, ze jest zastępca ordynatora w moim szpitalu, ale nie wiem czy to ma większe znaczenie jak i tak większość czasu polozna będzie przy mnie 😒 Wciąż bije się z myślami, który szpital wybrać, bo opinie są podzielone
 
Do góry