reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Ooo ja myślałam zacząć w styczniu [emoji33] Moze jednak zaczne wczesnej [emoji16]
mam już tego mega sporo.. dostaliśmy masę od znajomych, babcie szaleją na zakupach i chciałam już to zrobić posegregować rozmiarami etc. W styczniu myśle ze nie będę mieć siły tego ogarnąć , prasować to jest co robić jakby nie było :D
 
mam już tego mega sporo.. dostaliśmy masę od znajomych, babcie szaleją na zakupach i chciałam już to zrobić posegregować rozmiarami etc. W styczniu myśle ze nie będę mieć siły tego ogarnąć , prasować to jest co robić jakby nie było :D
Racja. Jak popatrzę to moja córka ma większą garderobę niż ja teraz 😄
 
Już się pakujecie do szpitala?! 😲
Ja myślałam żeby pod koniec grudnia ogarnąć :D
Ja tez planuje skończyć pakowanie w grudniu, żeby w razie przyspieszonego porodu (drugie dziecko) mieć wszystko pod ręka. Jak dotąd nie mam za wiele ubranek, wszystko co miałam rozdałam po rodzinie i teraz muszę kompletować wyprawkę od zera… 🤔
W planach mam spakować się w walizkę kabinową dla małej, dla mnie jakaś torba + mała torebka na sale porodową.
Pozostając w temacie, znalazłam kilka fajnych stron z koszulami/piżamkami dla ciężarnych i planuje popełnić tam zakupy 🤭😜 najbardziej podobają mi się koszule z dolce sonno i bonjour mommy 🙂
 
Racja racja, wezme przykład [emoji16]
mam już tego mega sporo.. dostaliśmy masę od znajomych, babcie szaleją na zakupach i chciałam już to zrobić posegregować rozmiarami etc. W styczniu myśle ze nie będę mieć siły tego ogarnąć , prasować to jest co robić jakby nie było :D
 
Mi polecali znajomi jako super gadżet, ale teraz myślę, że będzie zbędny. Szczególnie jak się naczytam takich rzeczy. W necie też czytałam dużo poleceń tego kokona.
Mnie jakoś nigdy te kokony się nie podobały [emoji2370]
Tez ostatnio muszę sobie przypominać o minimalizmie bo bym chciała wszystko mieć. Czasem czytam jednak jakieś materiały o różnych gadżetach i się okazuje, że nie są tak cudowne dla zdrowia, a nawet życia maluszka i w sumie lepiej ich nie mieć. Np. miś szumis, który mi się bardzo podobał albo z drugiej strony te bankowanie krwi pępowinowej.
Szumisia już w sumie mam, a teraz się zastanawiam, czy będę go włączać.
Zastanawiałam się także nad monitorem oddechu, ale też odrzuciłam po opiniach, że działa zbyt późno i stanęło na razie nad tym, że będę mieć kołyskę, która będę ciągać ze sobą po całym domu...
 
Mi polecali znajomi jako super gadżet, ale teraz myślę, że będzie zbędny. Szczególnie jak się naczytam takich rzeczy. W necie też czytałam dużo poleceń tego kokona.

Tez ostatnio muszę sobie przypominać o minimalizmie bo bym chciała wszystko mieć. Czasem czytam jednak jakieś materiały o różnych gadżetach i się okazuje, że nie są tak cudowne dla zdrowia, a nawet życia maluszka i w sumie lepiej ich nie mieć. Np. miś szumis, który mi się bardzo podobał albo z drugiej strony te bankowanie krwi pępowinowej.
Szumisia już w sumie mam, a teraz się zastanawiam, czy będę go włączać.
Zastanawiałam się także nad monitorem oddechu, ale też odrzuciłam po opiniach, że działa zbyt późno i stanęło na razie nad tym, że będę mieć kołyskę, która będę ciągać ze sobą po całym domu...

Ja właśnie tez myśle o czujniku oddechu, gdyby kupić każdy gadżet musiałabym chyba sypialnie swoją oddać na to wszystko 😂
Kokonu nie mam, nawet nie zamierzałam kupić jakis tak nie wpadł mi nigdy w oczy jedynie chciałabym kupić jeszcze jeden rożek ale jakis zimowy ? Bo mam taki standardowy. Hmm :D wczoraj dostałam od ciotki podgrzewacz do butelek, zawsze się przyda a wydatek zaś jeden mniej, chociaż to tez chyba taki gadżet ale nie wiem, tym się w ogóle nie interesowałam póki co 😂😂😂😂
 
reklama
Ja właśnie tez myśle o czujniku oddechu, gdyby kupić każdy gadżet musiałabym chyba sypialnie swoją oddać na to wszystko 😂
Kokonu nie mam, nawet nie zamierzałam kupić jakis tak nie wpadł mi nigdy w oczy jedynie chciałabym kupić jeszcze jeden rożek ale jakis zimowy ? Bo mam taki standardowy. Hmm :D wczoraj dostałam od ciotki podgrzewacz do butelek, zawsze się przyda a wydatek zaś jeden mniej, chociaż to tez chyba taki gadżet ale nie wiem, tym się w ogóle nie interesowałam póki co 😂😂😂😂
O podgrzewaczu słyszałam, że dobry jeżeli karmisz mm i jak musisz w nocy latać do kuchni.
Mój brat mnie ostatnio odwiedzał w dzień to mleko podgrzewał wkładając butelkę do kubka z ciepłą wodą 🤷 jego żona jest na kp i ściąga mleko gdy jest potrzeba, a raczej to rzadkość więc by im się to w ogóle nie przydało. Ale co dane to trzeba brać. 😄
 
Do góry