reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
O to ciekawe. Nie spotkałam się z czymś takim. Cały czas słyszałam właśnie o tej normie 92. Może inne dziewczyny się wypowiedzą.
tez mój lekarz za normę uważa 92 akurat j na czczo mam teraz około 76 ( na początku ciąży miłym 68 :D) cukier badam regularnie co 3 tygodnie przed każda wizyta u Pani doktor, cukrzyca w ciąży jest niebezpieczna.zreszta nawet na wynikach z krzywej cukrowej mam w zakresie wpisane ze od 92 na czczo to cukrzyca ciążowa
 
U mnie od ostatniej ciąży mija prawie 14 lat. Do tej pory wydawało mi się, że na większe zakupy mam jeszcze czas. Na początku chciałabym się skupić na wyprawce dla mnie i maluszka do szpitala. To chyba takie najważniejsze. Później cała reszta sprzętów. Chyba tylko ja tak zwlekam z zakupami 🙈
Oj nie, ja jeszcze oprócz dwóch par bodziaków nie mam nic 🙈 ale od przyszłego tygodnia planuje ruszyć z zakupami, póki co robię listę :D
 
Ja miałam po godzinie zrobienia krzywej 188, po czasie powtórzyłam badanie, bo stwierdziłam że pewnie pomyłka i po godzinie miałam 204mg🤭
Mam kontrolować cukier i diety pilnować… Wg lekarki urodzę w grudniu, ale jeszcze trzymam się stycznia 😅

Co do wyprawki, ubranka mam, tylko muszę przejrzeć co mi zostało dokładnie po zamknięciu sklepu😅 na pewno mam za dużo kombinezonów, ale reszta na styk.
Wózek wybrałam, tylko muszę go kupić. Jeszcze łóżeczko i fotelik 🤣
 
tez mój lekarz za normę uważa 92 akurat j na czczo mam teraz około 76 ( na początku ciąży miłym 68 :D) cukier badam regularnie co 3 tygodnie przed każda wizyta u Pani doktor, cukrzyca w ciąży jest niebezpieczna.zreszta nawet na wynikach z krzywej cukrowej mam w zakresie wpisane ze od 92 na czczo to cukrzyca ciążowa
Ja na czczo miałam 90 ;) a później po godzinie 204 a po dwóch 121;) wiec chyba na czczo to za dużo nie powie 🤔
 
reklama
Ja na czczo miałam 90 ;) a później po godzinie 204 a po dwóch 121;) wiec chyba na czczo to za dużo nie powie 🤔


No ja mam w piątek wizytę po krzywej cukrowej ale tak patrzę na ten mój wynik i Wasze to ja mam całkiem inaczej 🙈
Na czczo mam 75, po godzinie 88, po dwóch godzinach 99.
Dziwne też te wyniki wszystkie dwuliczbowe.. Hmm
 
Do góry