reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Hehe ciekawe jak to wyjdzie w praktyce xD z tym terminem ☺ No akurat dzisiaj robiłam krzywa 🙃 82/131/135. Raczej w normie za to morfologia tak sobie. W poniedziałek mam wizytę kontrolna to coś będę wiedzieć.


No może być różnie, ja się nie nastawiam na poród w terminie 😂 ponoć rzadko się tak zdarza 😂 ooo tez dziś robiłam 😊 u mnie 94/80/75.
 
reklama
Hej! Ja też 23+4 , powiedz jak się czujesz? Ja ogólnie ok , tylko trochę mi brzuch czasami twardnieje, lekarka kazała brać nospe i magnez , i jakoś nie mogę jeść bardzo dużych porcji bo zaraz czuje że mój brzuch taki pełny jak kamień. Pozdrawiam
Czuje się dobrze, ale niedługo wybieram się na L4 bo praca przy biurku już dosyć daje w kość. Ogólnie ciąża mnie wręcz uskrzydla i nawet jakieś delikatne uciążliwości przelatują mi koło uszu bo jestem taka szczęśliwa 😍

To rodzimy teoretycznie razem, tez na 27 mam termin 😊 śmiesznie jak większość już jest po a my dopiero wchodzimy w różne rzeczy 😂 robiłaś już krzywa ?
Ja jeszcze nie rodziłam, ale jak w wieku 16 lat wykryli u mnie wady kręgosłupa i przepukliny to już wtedy każdy lekarz mnie informował ze cesarka, wiec w sumie nie zastanawiałam się jak to by było przy SN tylko przyzwyczaiłam się z informacja ze cc 😂 aktualnie lekarze tez bardziej polecają abym zdecydowała się na cc, chociaż oczywiście do mnie należy ostateczna decyzja. Więcej komplikacji w moim przypadku może być po naturalnym wiec posłucham rad lekarzy 😊
Hmm, ale te zalecenia ze względu na kręgosłup czy przepuklinę ? Też miałam duże problemy z kręgosłupem i w wieku ok 14 lat przeszłam poważną operację, ale nie miałam żadnych zaleceń odnośnie porodu. 🤔
 
Czuje się dobrze, ale niedługo wybieram się na L4 bo praca przy biurku już dosyć daje w kość. Ogólnie ciąża mnie wręcz uskrzydla i nawet jakieś delikatne uciążliwości przelatują mi koło uszu bo jestem taka szczęśliwa 😍


Hmm, ale te zalecenia ze względu na kręgosłup czy przepuklinę ? Też miałam duże problemy z kręgosłupem i w wieku ok 14 lat przeszłam poważną operację, ale nie miałam żadnych zaleceń odnośnie porodu. 🤔

Ze względu na przepukliny i wypukliny które mam No i ogólny stan kręgosłupa.. a Ty miałaś problemy z przepukliny czy z „wyglądem” kręgosłupa?
 
Dziewczyny pytanie mam... Bo na różnych stronach różnie jest napisane. Zaczęłam 27 tydzień (26+3 dni) i moje pytanie, który to miesiąc i trymestr? Na jednych stronkach pisze, że to 7 miesiąc i początek 3 trymestru, a na innych, że koniec 2 trymestru i 6 miesiąca... 😳🤔
 
Dziewczyny pytanie mam... Bo na różnych stronach różnie jest napisane. Zaczęłam 27 tydzień (26+3 dni) i moje pytanie, który to miesiąc i trymestr? Na jednych stronkach pisze, że to 7 miesiąc i początek 3 trymestru, a na innych, że koniec 2 trymestru i 6 miesiąca... 😳🤔
Ja jestem 26+4 i to jest koniec 6go miesiąca i drugiego trymestru i tego sie trzymam bo to odpowiada faktycznemu etapowi ciąży :)
 
reklama
Dziewczyny pytanie mam... Bo na różnych stronach różnie jest napisane. Zaczęłam 27 tydzień (26+3 dni) i moje pytanie, który to miesiąc i trymestr? Na jednych stronkach pisze, że to 7 miesiąc i początek 3 trymestru, a na innych, że koniec 2 trymestru i 6 miesiąca... 😳🤔
Według tabelki, która kiedyś widziałam w gabinecie to 7 miesiąc trwa od 28 do 31 tygodnia. 8 to 32-35 i 9 36-40.
 
Do góry