reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Czego spodziewać się na wizycie w 16/17 tygodniu
Dziś właśnie byłam na wizycie w 16+5. Już nie było pomiaru CRL tylko obwód główki i brzuszka. Ponadto widać już trochę płeć. Pani dr mówi, że będzie raczej synek (załączam zdjęcie). Różowe skarpetki nie pomogły :(, ale tak patrzę na to zdjęcie i w sumie nie jestem taka pewna, że to będzie chłopczyk. Ale na imię miałby Gabryś 🙂
 

Załączniki

  • 20210813_124345.jpg
    20210813_124345.jpg
    404,7 KB · Wyświetleń: 119
Dziś właśnie byłam na wizycie w 16+5. Już nie było pomiaru CRL tylko obwód główki i brzuszka. Ponadto widać już trochę płeć. Pani dr mówi, że będzie raczej synek (załączam zdjęcie). Różowe skarpetki nie pomogły :(, ale tak patrzę na to zdjęcie i w sumie nie jestem taka pewna, że to będzie chłopczyk. Ale na imię miałby Gabryś 🙂
Ja tu widzę siusiaka, jak mi lekarz ostatnio na usg pokazywał córkę to inaczej to wyglądało :)
 
W ogole to z tego wszystkiego zapomniałam zapytać o zwolnienie. Poprzednim razem zostałam poinformowan, że jak się przebierałam to mi lekarka przedłużyła zwolnienie do tego i tego dnia. A dziś poprosiłam, żeby mi ustaliła termin z popołudniowymi godzinami. A potem tak się zaaferowalam płcią, że zapomniałam zapytać o zwolnienie. Od razu zadzwoniłam do przychodni, powiedzieli, ze zapytają co da się zrobić i oddzwonią jak lekarka skończy pracę koło 14:00 (czyli jak juz nie będę mogła nic zrobic). No i sobie zafundowałam taki stres, że nie wiem :/ Gdzie ja mam mózg :(
 
Xkasienka będzie synek ewidentnie ;) u mnie też.Jak mi lekarz powiedział to się mega zdziwiłam bo byłam przekonana że będzie dziewczynka..już nawet mówiłam do brzucha Ninka😁
 
Xkasienka będzie synek ewidentnie
Kurde, czyli najprawdopodniej za parę lat znowu zacznę pisać na tym forum o tym jak chodzę do ginekologa w różowych skarpetkach xD
Już się trochę oswajam z tą męska dominacją, w sumie zawsze uważałam, że lepiej mieć samych synów niż same córki, ale choć jedna by mi się przydała :p Bo kto mi będzie malował paznokcie na starość, synowa? :p
 
Kurde, czyli najprawdopodniej za parę lat znowu zacznę pisać na tym forum o tym jak chodzę do ginekologa w różowych skarpetkach xD
Już się trochę oswajam z tą męska dominacją, w sumie zawsze uważałam, że lepiej mieć samych synów niż same córki, ale choć jedna by mi się przydała :p Bo kto mi będzie malował paznokcie na starość, synowa? :p
A tak z ciekawości, dlaczego uważasz, że lepiej mieć samych synów niż same corki? 😉
 
reklama
Do góry