reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
dziewczyny nie odzywałam się...chciałam się z Wami pożegnać. Niestety poroniłam kolejny raz, mimo brania takiego szalonego zestawu leków. To była ciąża bliźniacza. Teraz bede walczyć ze szpitalem, bo oddałam do badań genetycznych wszystko...a okazuje się, że laboratorium dostało tylko jedno dziecko. Przed zabiegiem na USG było widać nadal ciąże bliźniaczą...nie wiem jakim cudem do tego doszło. Szpital poinformował mnie, że wszystko jest zabezpieczone... spotkałyście się z takim przypadkiem ? nie wiem co mam zrobić...
 
dziewczyny nie odzywałam się...chciałam się z Wami pożegnać. Niestety poroniłam kolejny raz, mimo brania takiego szalonego zestawu leków. To była ciąża bliźniacza. Teraz bede walczyć ze szpitalem, bo oddałam do badań genetycznych wszystko...a okazuje się, że laboratorium dostało tylko jedno dziecko. Przed zabiegiem na USG było widać nadal ciąże bliźniaczą...nie wiem jakim cudem do tego doszło. Szpital poinformował mnie, że wszystko jest zabezpieczone... spotkałyście się z takim przypadkiem ? nie wiem co mam zrobić...
Bardzo mi przykro :( trzymaj się! Dużo siły i wytrwałości Ci życzę 😘
 
No co to się wyprawia?
Nie dość że martwię się o swój własny brzuchol to jeszcze o Wasze cudzesy 😃
hahah mam to samo cieszę się jak dobre nowiny przekazujecie i mega przeżywam wasze czekanie na rozwój sytuacji które są do wyjasnienia . W duszy mając nadzieję że wszystko zarówno u was jak i u mnie bedzie ok.
 
@karikari29 bardzo mi przykro.. jeszcze ta sytuacja z zaginieciem jednego dzieciatkA;(

Maz mowi, ze mi brzuch juz widac, lekko jest zaoomraglony;)

Ja nic nie kupuje. Nie czuje tego szalu;) mam dostac ciuszki po synie kuzynki;)
 
Witam w ten piękny poranek.
Dziewczyny czy już szykujeciep/planujecie co należy kupić czy czekacie z planami dopiero do połówkowych. Ja osobiście dopiero po połówkowych ale chyba dlatego że nie potrafię się jeszcze cieszyć i boje się że zapesze
Ja póki co to nic nie kupuję. Jak poznam płeć to pewnie wtedy, bo jeśli dziewczynka to mam ubranka a jak chłopiec to trzeba będzie kompletować na nowo wyprawkę 😅 ja nie wierzę w zapeszanie. Tak samo przy Julii większość osób się dziwiło, że 2 miesiące przed urodzeniem rozłożyliśmy łóżeczko, że zapeszamy itp. Głupota! Dobrze, że je rozłożyliśmy, bo najnormalniej w świecie to jest nowy mebel i musiał się wywietrzyć, pomimo, że użyte były bezpieczne farby itd.
 
reklama
dziewczyny nie odzywałam się...chciałam się z Wami pożegnać. Niestety poroniłam kolejny raz, mimo brania takiego szalonego zestawu leków. To była ciąża bliźniacza. Teraz bede walczyć ze szpitalem, bo oddałam do badań genetycznych wszystko...a okazuje się, że laboratorium dostało tylko jedno dziecko. Przed zabiegiem na USG było widać nadal ciąże bliźniaczą...nie wiem jakim cudem do tego doszło. Szpital poinformował mnie, że wszystko jest zabezpieczone... spotkałyście się z takim przypadkiem ? nie wiem co mam zrobić...
Bardzo Ci współczuję straty
Zadbaj o siebie, odpocznij, życzę Ci siły na ten trudny czas.
Nie wiem co Ci doradzić w kwestii walki ze szpitalem, bo nie orientuję się w takich sprawach zupełnie. Może tyle żebyś na piśmie kierowała do nich wszelkie roszczenia czy prośby o wyjaśnienia. Trzymam kciuki.
 
Do góry