reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Może macie rację dziewczyny... Ale ja po prostu taki mam chory charakter jetsm za uczciwa... I ciągle w biegu przez to. Niby ciężkiej pracy nie mam bo pracuje w urzędzie ale mam ciągły kontakt z petentami i trochę stresu. Nie wiem co robić. Lekarz jak się dowiedział że w urzędzie pracuje już chciał zwolnienie pisać bo on się boi że zachoruje na covid bo mam problem z krzepliwość i jeszcze astmę...
 
reklama
Może macie rację dziewczyny... Ale ja po prostu taki mam chory charakter jetsm za uczciwa... I ciągle w biegu przez to. Niby ciężkiej pracy nie mam bo pracuje w urzędzie ale mam ciągły kontakt z petentami i trochę stresu. Nie wiem co robić. Lekarz jak się dowiedział że w urzędzie pracuje już chciał zwolnienie pisać bo on się boi że zachoruje na covid bo mam problem z krzepliwość i jeszcze astmę...
To nie ma co się zastanawiać. Ja jestem pracownikiem socjalnym... I też bez końca kontakt z ludźmi w dodatku problemowymi, roszczeniowymi. Ciągle pretensje i żale. A tak głową spokojna 😊 bierz zwolnienie i się nie zastanawiaj 🤰
 
@Lusia125 ja tez myślałam, żeby poczekać aż mnie ktoś zastąpi ale ja miałam fizyczną prace i dużo dużo klientów a ze covid to tym bardziej nie ryzykuje i siedzę w domu już 3 tydzień. Czasem mam dość tego siedzenia ale wiem, ze ograniczam stres, wysiłek i kontakt z potencjalnymi chorymi.
Uwierz, ze naprawdę nikt nie płakalby jakby nam się coś nie udało 🤷‍♀️
 
Heh siedzenia w domu ja raczej dosyć nie miała, mam synka 1,5 roku w domu. Biedny teraz chory i siedzi z babcią bo tak to chodzi do żłobka. Dzisiaj tak mnie ten kaszel dusi... Niby mam maseczkę ale ludzie na mnie dziwnie patrza
@Lusia125 ja tez myślałam, żeby poczekać aż mnie ktoś zastąpi ale ja miałam fizyczną prace i dużo dużo klientów a ze covid to tym bardziej nie ryzykuje i siedzę w domu już 3 tydzień. Czasem mam dość tego siedzenia ale wiem, ze ograniczam stres, wysiłek i kontakt z potencjalnymi chorymi.
Uwierz, ze naprawdę nikt nie płakalby jakby nam się coś nie udało [emoji2368]
 
Heh siedzenia w domu ja raczej dosyć nie miała, mam synka 1,5 roku w domu. Biedny teraz chory i siedzi z babcią bo tak to chodzi do żłobka. Dzisiaj tak mnie ten kaszel dusi... Niby mam maseczkę ale ludzie na mnie dziwnie patrza
Przez samą chorobę bym już poszła na L4, a co dopiero będąc przy tym w ciąży. ;) Poza tym nikt nie mówi, że już masz mieć zwolnienie do końca ciąży, wyzdrowiejesz i będziesz na siłach to możesz wrócić do pracy ;)
 
O której masz wizytę? Mam nadzieję że to będzie piękny dzień, pełen samych pięknych wiadomości [emoji3590][emoji3590][emoji3590] mocno trzymam kciuki[emoji3059]Dziewczyny, ostatnio ciągnie mnie do coli, nigdy zbytnio nie piłam a teraz mogłabym litrami... Zauwazylam że przy mdłościach jest mi lepiej jak się napije...[emoji2356]
Mam dokładnie to samo! Ogólnie ciągnie mnie do słodkiego, a przed ciążą wcale... Cole piłabym codziennie, ale ograniczam ze względu na cukier i kofeinę
 
Może macie rację dziewczyny... Ale ja po prostu taki mam chory charakter jetsm za uczciwa... I ciągle w biegu przez to. Niby ciężkiej pracy nie mam bo pracuje w urzędzie ale mam ciągły kontakt z petentami i trochę stresu. Nie wiem co robić. Lekarz jak się dowiedział że w urzędzie pracuje już chciał zwolnienie pisać bo on się boi że zachoruje na covid bo mam problem z krzepliwość i jeszcze astmę...
Ale co kochana ma uczciwość do tego ? Myślisz że jesteś nieuczciwa biorąc L4 i siedząc w domku ? Co w tym nieuczciwego ? Wybij sobie te głupoty z głowy , bierz zwolnienie i dbaj o siebie !
 
reklama
Do góry