reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

U nas to samo , przytulaski do mamy a pupa na tatusia hehehe
Ja uwielbiam jak się do mnie tuli ale sobie mówię, że po to ma łóżeczko żeby w nim spać [emoji85] ale nie potrafię jej odłożyć, łóżko 2x2m a ona i tak pcha się na moją poduszkę [emoji3059] mąż trochę zazdrosny bo mówi ile razy by ją do siebie przesuwał w nocy ona i tak z powrotem przez sen się do mnie przyczłapie [emoji85][emoji3059]

Nie zazdroszczę dolegliwości [emoji27] oby jak najprędzej Ci minęły [emoji3531]
 
reklama
Moja 5 latka w środku nocy zawsze do nas przychodzi do łóżka, ja to uwielbiam 🥰 pozwalam jej na to jeśli tego chce, poza tym, przecież nie będzie z nami spała do osiemnastki 😅😅😂😂
 
Dziewczyny a ja spanikowałam, bo od wczoraj przestały mnie boleć piersi, nawet na sisuiu w nocy nie wstawałam. Nie wiem... 🤦‍♀️ Zaraz czarne myśli 🥺
 
Dziewczyny powodzenia na wizytach ! 🤰🏼Ja dzisiaj mimo pięknej pogody złapałam jakiegoś doła, ze dzisiaj nie mam mdłości , piersi mnie w sumie bolą mniej i już histeryzuje , bo nie chce żeby się sytuacja znów powtórzyła 🤭 mam wrażenie ze powinnam mieć potrójne dolegliwości ogólnie dzisiaj humor jest na NIE, nie wiem jak wytrzymam do poniedziałku😳🙈
 
reklama
Do góry