reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

ja wiedziałam jaka Ona jest ale trochę empatii? Nie wie co mi jest... jak tylko usłyszałam te pretensje to trzęsę się do teraz w środku... robię chyba melisę bo nie warto 😔 ale jeśli nie dostanę zwolnienia to będę musiała isc tam jutro i w piątek... w piątek się z Nią mijam na 1h wiec tylko tyle ale i tak będę musiała jej powiedzieć wtedy... 🤔🥺
Nie przejmuj się będzie dobrze a ty musisz być spokojna dla maleństwa 😘❤️
A myślę że lekarz da ci L4 jeśli masz pracę w której musisz dźwigać i w ogóle. U mnie w pierwszej ciąży lekarz kręcił nosem na początku o L4 ale powiedziałam ze mam ciężką pracę i brzuch mni boli jak noszę a szefostwo to nie interesuje że ciąża i nie dają lżejszej pracy to wtedy dał bez problemu 🙂

Ja bety nie robię bo boje się że bardziej bym się stresowała 🙈 cierpliwie czekam na wizytę

Miłego dnia dziewczyny ❤️❤️❤️ u nas piękna pogoda ciepło się zrobiło chyba się na jakiegoś grilla przejdziemy z dzieciakami 🙂 a wy jakie plany na dziś?
 
reklama
Ja właśnie po becie i czekam do wieczora na wyniki. Chyba zaczęłam odczuwać delikatny stres, bo wcześniej na luzie myślałam o tych wynikach :D Jeszcze w laboratorium ze mną czekało 5 pań - wszystkie w "wysokiej" ciąży :D Trzymam za nas wszystkie kciuki!
Ja też właśnie byłam na becie, wyniki wieczorem, max jutro rano, stres jest [emoji2368]
Oczywiście dziś zaś zrobiłam test i dalej kreska blada więc trochę mnie to martwi... Zobaczymy po becie jaki będzie wynik i ewentualnie w czwartek powtórzę. Do lekarza zapisałam się na 19.05... Omg te początki to zawsze taka niepewność... [emoji6]
 
ja wiedziałam jaka Ona jest ale trochę empatii? Nie wie co mi jest... jak tylko usłyszałam te pretensje to trzęsę się do teraz w środku... robię chyba melisę bo nie warto [emoji17] ale jeśli nie dostanę zwolnienia to będę musiała isc tam jutro i w piątek... w piątek się z Nią mijam na 1h wiec tylko tyle ale i tak będę musiała jej powiedzieć wtedy... [emoji848][emoji3064]
Nie denerwuj się, to tylko praca, najważniejsze jest teraz zdrowie twoje i maleństwa. Trzymam kciuki żebyś dostała dziś już zwolnienie od lekarza.

Pozdrowienia dla wszystkich [emoji8]
 
Dziewczyny, mam już wyniki bety! 😍
 

Załączniki

  • IMG_20210504_121052.jpg
    IMG_20210504_121052.jpg
    72,9 KB · Wyświetleń: 170
reklama
Do góry