reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Nie ma się co martwić na zapas! Ja w zeszłym roku poroniłam i też przychodzą myśli, co jeśli się powtórzy, ale jednak ja sama sobie mówię, że trzeba myśleć pozytywnie, bo myślenie też dużo daje 😁
Dzieki, racja trzeba myśleć pozytywnie ❤
 
reklama
A teraz ile macie progesteronu?
Ja badałam tydzień temu i też mam 17 dlatego biorę leki.
Wlasnie wiem, czytałam twoj post. Ale ja myślę że będzie dobrze, przy biochemie miałam cienie na teście, beta 30, progesteron 17. A teraz krechy grubasne, prog wysoki, piersi bolace...
 
Dziewczyny jak czytam nasze forum to wierzę że i u mnie będzie wszystko dobrze
Jestem po biochemie w marcu i trochę się martwię. 😒
Tez miałam w marcu biochem, nie martw się, biochem to taka selekcja naturalna, skoro teraz jest fasolka i nic się nie dzieje to dobry znak :) kiedy masz następną wizytę?
Powiem szczerze, ze mnie wcale nie martwi ten biochem, one są bardzo powszechne i nie wykluczają zdrowej ciąży, przed córką też miałam kilka biochemów, dopiero po paru latach zorientowałam się, ze w nich byłam, wtedy jeszcze myślałam, ze pozytywny test to taki na którym dwie kreski są tego samego koloru 🙈 no i jak zaskoczyło to urodziłam zdrową bardzo bystrą córeczkę :) teraz tez czuje, ze skoro zaskoczyło to już się udało :)
 
Praca w żłobku to dla cieżarnej ciężka praca, podnoszenie dzieci, kontakt z chorobami. Wydaje mi sie ze lekarz nie bedzie tego bagatelizował. Tylko na nastepnej wizycie powiedz jaki masz charakter pracy. Jesli nie chcesz od razu zwolnienia ciazowego pomysl o urlopie, jeste
 
Praca w żłobku to dla cieżarnej ciężka praca, podnoszenie dzieci, kontakt z chorobami. Wydaje mi sie ze lekarz nie bedzie tego bagatelizował. Tylko na nastepnej wizycie powiedz jaki masz charakter pracy. Jesli nie chcesz od razu zwolnienia ciazowego pomysl o urlopie, lub zwolnieniu nieciazowym.
Do dnia dzisiejszego mialam zwolnienie od ginekologa bo miałam transfer, i nie mam pojęcia co robić od poniedziałku. Może wykorzystam 5 dni urlopu zaległego.... potem chciałabym wziac wczasy pod grusza;)
 
reklama
Tez miałam w marcu biochem, nie martw się, biochem to taka selekcja naturalna, skoro teraz jest fasolka i nic się nie dzieje to dobry znak :) kiedy masz następną wizytę?
Powiem szczerze, ze mnie wcale nie martwi ten biochem, one są bardzo powszechne i nie wykluczają zdrowej ciąży, przed córką też miałam kilka biochemów, dopiero po paru latach zorientowałam się, ze w nich byłam, wtedy jeszcze myślałam, ze pozytywny test to taki na którym dwie kreski są tego samego koloru 🙈 no i jak zaskoczyło to urodziłam zdrową bardzo bystrą córeczkę :) teraz tez czuje, ze skoro zaskoczyło to już się udało :)
Pierwsza wizyta 25maja :)
Dzieki za słowa otuchy. Tez staram sobie to tak tłumaczyć 😄
 
Do góry