reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny, a piłyście moze alkohol jak byłyście juz w ciąży ale jeszcze nie wiedziałyście? Eh ja niestety piłam, testowałam po majówce, a wiadomo jak to w majowke - znajomi, grill, alkohol. Jeszcze dzien przer testem wypiłam dwa czy trzy piwa bo bylam pewna ze okres idzie, wszytskie objawy mialam okresowe, a ze nieregularne cykle to w życiu bym nie pomyslala ze to ciaza. 🤷
Ja w pierwszej ciąży, niespodziance, zanim się o niej dowiedziałam to miałam sylwester, potem urodziny kolegi i spotkanie z przyjaciółką wiec ogólnie trochę sobie popiłam (nie to, ze jakoś patologicznie xD ) o ciazy dowiedziałam się bo okres spóźniał się dwa tygodnie, tydzień po spóźnionym test negatywny, dopiero po dwóch były krechy, owu przesunięta, córka ma prawie 5 lat, panie w przedszkolu mówią, ze jest bardzo inteligentna, wiec nie bój nic :) jak hs cały czas Piła i Piła potem przez cała ciąże to możesz się martwić a tak to na luzie :)
 
reklama
Dziewczyny czy miałyście tak że według ostatniej miesiączki jestem w 6 tygodniu , i lekarz powiedział że echo zarodka słabo wyczuwalne czy mam się bać ? Czy po prostu może okazać się że ciąża jest młodsza ? Lekarz nie powiedział mi nic konkretnego tylko tyle że musimy teraz patrzeć jak to będzie się rozwijać
Moja pierwsza ciąża była przesunięta o jakiś tydzień :) jak pójdziesz po tygodniu to będzie duuuża różnica :)
 
Hmmmm ja się nie doszukiwałam objawów bo obstawiałam , że nam się udało ♡

Co do jedzeniowych zachcianek to raczej nie mam ochoty na nic specjalnego, ogólnie apetyt raczej taki sobie, ale co rano , ale tylko rano mam biegunkę, czytałam że albo to idzie w jedną albo w drugą stronę - biegunka/zaparcia... co wieczór jestem tak senna że około 21 już odcina mi prąd:o , ale fakt, jestem chwilowo sama z synkiem , a on budzi się o 5.30/6 ..
Podolewa i często ciągnie mnie brzuch i szybciej jakoś tracę energię, a po robieniu czegoś bardziej energicznego niż tylko siedzenie od razu czuje kłucie w dole, jakby sygnał że mam zwolnić.. i jak tu funkcjonować?! [emoji14]
Jedyne co to jeszcze bolą mnie sutki i są wrażliwsze niż wcześniej. To chyba tyle :)
 
Jejku, nie zaglądałam tu 8h i ponad 100 wpisów:D dobre jesteście:)

Gratuluję wam udanych wizyt i przyrostów bety ♡♡♡

Ja po całym dniu pracy czuje się bez energii i zawsze pobolewa i ciągnie mnie brzuch... A z rana to tylko lekkie mdłości ale do przeżycia... staram się nie przeciążać ale cokolwiek nie zrobię to czuje od razu dyskomfort, a niby to same początki.. ja swoją pierwszą wizytę mam dopiero za 2 tygodnie także jeszcze sobie poczekam , ale w sumie nie czuje potrzeby żeby iść wcześniej, chociaż zazdroszczę wam już wiedzy że wszystko jest ok ..

Właśnie jadę na wizytę do orto bo od pół roku mam aparat [emoji14] teraz nie dość że z aparatem to jeszcze z brzuchem będę:p ale tak jakoś wyszło:p
Też mam aparat ortodontyczny🙈po 1 semestrze będę musiała mieć wyrywanego zęba😃
 
Też mam na 4 stycznia , w sumie też na to nie zwróciłam uwagi ale codziennie o 7.30 jestem na nogach a chodzę spać bardzo późno , a dziewczyny macie może problemy z wypróżnianiem bo ja straszne ?
ja wzdęcia straszne nawey jak mało zjem czuje się taka pełna jakbym miala wybuchnąć to samo mialam przy pierwszej ciazy . Odkąd jestem w ciazy wstaje o 6 rano co wcześniej wstawalam po 7 po 8. W ciągu dnia nie udaje mi się zasnąć raz zemam małego brzdąca który goni A dwa nawet jakbym chciałato nie potrafię niby się chce spać a nie mogę zasnąć i jak tu żyć. :D co było u Ciebie widac na poprzedniej wizycie u ginekologa ? u nas zarodek ale powiedziała że za wczas na serduszko
 
reklama
Do góry