reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
No to my juz dawno poo.
9 przyjecie na porodowke,podanie kroplowki.
O 12 rozwarcie na 7cm kilka ruchów na piłce.
12.20 kolejne zbadanie i 10cm .2 pchniecia i małego w locie łapały .
Az byly w szoku ze tak szybko wyskoczył (ja też)
Kamilek 3380 i 56cm .jest cudny.czysty tatus
Wody zgniła zielenizna .dobrze ze zawitał szybciej 38tyd i 4dni

Jesteś joginką? ;) gratulacje i jeśli jeszcze planujesz to życzę każdego kolejnego tak pięknego [emoji173]️
 
No to my juz dawno poo.
9 przyjecie na porodowke,podanie kroplowki.
O 12 rozwarcie na 7cm kilka ruchów na piłce.
12.20 kolejne zbadanie i 10cm .2 pchniecia i małego w locie łapały .
Az byly w szoku ze tak szybko wyskoczył (ja też)
Kamilek 3380 i 56cm .jest cudny.czysty tatus
Wody zgniła zielenizna .dobrze ze zawitał szybciej 38tyd i 4dni
Gratulacje
 
Hmm, może któraś z Was mi pomoże postawić diagnozę? Właśnie postanowiłam wziąć kąpiel i po nodze poplynela mi taka wodnista bardzo wyraźnego białego koloru wydzielina. Myślałam że to czop, ale on powinien być raczej zbity, potem pomyślałam że może jednak wody plodowe zaczęły się sączyc, ale czy mogą być aż tak białe?
 
Hmm, może któraś z Was mi pomoże postawić diagnozę? Właśnie postanowiłam wziąć kąpiel i po nodze poplynela mi taka wodnista bardzo wyraźnego białego koloru wydzielina. Myślałam że to czop, ale on powinien być raczej zbity, potem pomyślałam że może jednak wody plodowe zaczęły się sączyc, ale czy mogą być aż tak białe?
Jeśli koloru białego to śluz. W ostatnich tygodniach zwiększa się ilość śluzu.. wody są przezroczyste lub zielone. Śluz jest konsystencji silikonu? Białka kurzego? :)
 
reklama
Do góry