reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ogólnie czuje się całkiem dobrze. Najbardziej dokucza mi krocze, które musi dojść do siebie i sutki, które muszą się zahartować - mała ma mocny odruch ssania i to daje mi trochę popalić:-)
Dół niestety musi dojść do siebie. Mi najgorszy ból sprawiało siedzenie, ale z czasem było tylko lepiej.
Super, że wszystko poszło sprawnie i zdrowe wrocilyscie do domu.
 
reklama
A myślałam, że piszesz już z domku. No to trzymam kciuki za jutrzejszy powrót.
Mój pierworodny wyszedł do domu z waga 100g niższą niż urodzeniowa.
 
Witam się.
Jestem Ania mam juz 2porody za sobą (2coreczki ,różnica bd rocznikowo 11i 7lat)teraz typowa niespodzianka synus termin 23stycz.

Sa tu kobitki ktore praktykowaly w końcówce ciąży sex do "konca"jak sie ma sperma do skurczy?
Wczoraj pierwszy raz mąż skończył we mnie,skórcze mialam cała noc,bol pleców juz myślałam że się rozkręci ale ucichło🤔.
Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy faktycznie taki efekt może dawać sperma?...czy moze już szyjka się skraca..
Marzę o szybszym porodzie.


Jutro wizyta .
 
Witam się.
Jestem Ania mam juz 2porody za sobą (2coreczki ,różnica bd rocznikowo 11i 7lat)teraz typowa niespodzianka synus termin 23stycz.

Sa tu kobitki ktore praktykowaly w końcówce ciąży sex do "konca"jak sie ma sperma do skurczy?
Wczoraj pierwszy raz mąż skończył we mnie,skórcze mialam cała noc,bol pleców juz myślałam że się rozkręci ale ucichło[emoji848].
Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy faktycznie taki efekt może dawać sperma?...czy moze już szyjka się skraca..
Marzę o szybszym porodzie.


Jutro wizyta .

Jak najbardziej, sperma zawiera prostaglandyny, czyli hormony które powodują skurcze mięśni gładkich - macicy :) dlatego też seks zalecany jest jeśli kobieta chce wywołać poród ;) jednak nie działa to oczywiście tak, że na każdego i zawsze - muszą być spełnione różne warunki. Ale skoro u Ciebie tak to zadziałało, to ja bym obstawiała że to właśnie ten stosunek podziałał.

Ja mam zamiar 9.01 przetestować tą metode, skurcze mam już od tygodnia, zobaczymy czy uda nam się je rozkręcić :D
 
Witam się.
Jestem Ania mam juz 2porody za sobą (2coreczki ,różnica bd rocznikowo 11i 7lat)teraz typowa niespodzianka synus termin 23stycz.

Sa tu kobitki ktore praktykowaly w końcówce ciąży sex do "konca"jak sie ma sperma do skurczy?
Wczoraj pierwszy raz mąż skończył we mnie,skórcze mialam cała noc,bol pleców juz myślałam że się rozkręci ale ucichło[emoji848].
Nie wiem czy to tylko zbieg okoliczności czy faktycznie taki efekt może dawać sperma?...czy moze już szyjka się skraca..
Marzę o szybszym porodzie.


Jutro wizyta .

U mnie zero skurczy po seksie, ale może to dlatego, że ja nie mam już szyjki, a rozwarcie mam na 3 cm.
 
Jak najbardziej, sperma zawiera prostaglandyny, czyli hormony które powodują skurcze mięśni gładkich - macicy :) dlatego też seks zalecany jest jeśli kobieta chce wywołać poród ;) jednak nie działa to oczywiście tak, że na każdego i zawsze - muszą być spełnione różne warunki. Ale skoro u Ciebie tak to zadziałało, to ja bym obstawiała że to właśnie ten stosunek podziałał.

Ja mam zamiar 9.01 przetestować tą metode, skurcze mam już od tygodnia, zobaczymy czy uda nam się je rozkręcić :D

We wczesniejszych ciazach tego nie praktykowalismy😉

Czyli warto znowu zadziałać tylko myślę o tej wizycie ze tak troche krepujaco bd jutro bo co nie co wylatuje a od rana mam wizyte...
 
We wczesniejszych ciazach tego nie praktykowalismy[emoji6]

Czyli warto znowu zadziałać tylko myślę o tej wizycie ze tak troche krepujaco bd jutro bo co nie co wylatuje a od rana mam wizyte...

Też mi to cały czas chodzi po głowie ;) z drugiej strony, skurcze spowodują że więcej wypłynie [emoji848] ahh te dylematy ;)

Ja tylko na 10.01 się napalam, i tylko w tej okolicy będę się łapać wszystkiego :p jak nie pójdzie, to odpuszczam i czekam
 
reklama
We wczesniejszych ciazach tego nie praktykowalismy😉

Czyli warto znowu zadziałać tylko myślę o tej wizycie ze tak troche krepujaco bd jutro bo co nie co wylatuje a od rana mam wizyte...
To może dziś sobie odpuść i spróbuj po wizycie, będzie może dla Ciebie mniej niezręcznie 🤔

Ja raz spróbowałam, skurcze były ale nic się nie wydarzyło. Jestem dzień po terminie, wczoraj na ktg wszystko ok, następna wizyta u ginekologa w czwartek. Jak w czwartek dalej będzie cisza to chyba zacznę konkretną praktykę tej metody 😂 mąż chyba nie będzie narzekał
 
Do góry