reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

No mi sam ten lekarz co dziś mnie badał mówił że to zależy kto bada i jak bada. Nie mniej ich brak decyzji i odkładanie mnie na potem i wyszukiwanie nowych problemów dobija. Chodzę jak ofiara gwałtu po tym badaniu szyjki a co dopiero jakby mi balonik mieki wkładać z prawie 5 cm :|
 
reklama
Mój lekarz non stop powtarza żebym liczyła ruchy dziecka. Generalnie jest ok, chociaż czasami się stresuję jak słabo się rusza. Czy u was podobnie? Gin też przypomina o liczeniu ruchów dzidzi?
 
Mój lekarz non stop powtarza żebym liczyła ruchy dziecka. Generalnie jest ok, chociaż czasami się stresuję jak słabo się rusza. Czy u was podobnie? Gin też przypomina o liczeniu ruchów dzidzi?

Mi nic nie kazał liczyć, ale ja nie miałam ani jednego dnia żebym nie czuła ruchów. W razie jakbym przestała czuć mam jechać do szpitala poprostu 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Mi lekarka kazała obserwować ruchy. Ale.tez do tej pory nie miałam problemu bo mała dzika ;-) ale dziś od rana to jak nie te dziecko - Ale po posiłku czułam ruchy więc liczę że to cisza przed burzą
 
Do góry