reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Melduje ze sie spakowalam. Razem z 5 recznikami wcisnelam wszystko do sredniej walizki - 65 l.
Rzeczy glownie dla Malej
20191204_160651.jpg
Dla mnie
20191204_160848.jpg

Musze dolozyc kosmetyki dla siebie i dokumenty.
Becik bedzie osobno.

Ufffff....
 
reklama
Jak zuzyje te wszystkie podklady i jednorazowki/gacie, pieluchy/ to wroce prawie z pusta walizka 😜 a na pewno bedzie grzechotac.
Sportowa torbe do ktorej poczatkowo sie pakowalam wykorzystam na zapakowanie rzeczy do donoszenia do szpitala i wcisne mezowi do samochodu w dniu iscia do szpitala.
Czyli: dodatkowe pampersy, reczniki papierowe, kocyk, rezerwowe ubranka, ubranie na wyjscie i moze cos jedzeniowego.
 
Jak zuzyje te wszystkie podklady i jednorazowki/gacie, pieluchy/ to wroce prawie z pusta walizka 😜 a na pewno bedzie grzechotac.
Sportowa torbe do ktorej poczatkowo sie pakowalam wykorzystam na zapakowanie rzeczy do donoszenia do szpitala i wcisne mezowi do samochodu w dniu iscia do szpitala.
Czyli: dodatkowe pampersy, reczniki papierowe, kocyk, rezerwowe ubranka, ubranie na wyjscie i moze cos jedzeniowego.
Wow! Szpital, w którym rodzisz wymaga aż tak potężnej wyprawki? Czy ja po prostu spakowałam za mało? :D Ja mam jeszcze sporo luzu w walizce wielkości bagażu podręcznego, ale nie wrzucam tam ręczników papierowych, wody i innych rzeczy, które mąż może wziąć w rękę albo ja w torebkę.
 
Wow! Szpital, w którym rodzisz wymaga aż tak potężnej wyprawki? Czy ja po prostu spakowałam za mało? :D Ja mam jeszcze sporo luzu w walizce wielkości bagażu podręcznego, ale nie wrzucam tam ręczników papierowych, wody i innych rzeczy, które mąż może wziąć w rękę albo ja w torebkę.
Mam tylko to co bylo na liscie szpitala /w ilosci wskazanej przez nich/ plus turystyczne nakladki na wc /moja fanaberia/.
Zyczyli sobie spakowac sie w mala walizke ale ja nie dalam rady i bedzie srednia.
 
reklama
Dziewczyny kupujecie inhalator? Jak tak to jaki?


Ja mam taki. I też polecam kupić wcześniej bo jak już dziecko będzie mieć katar to trzeba czekać aż przesyłka dojdzie, w aptece stacjonarnie też oczywiście można kupić ale ceny duuużo wyższe.
 
Do góry