reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Podobno niektore dzieci nie lubia smoczkow.
Po cichu licze ze tak bedzie z moim. 😜
Czym juz szokuje meza i tesciowa - bo jak to???

Mój nie używał smoczka- krztusił się i jeszcze bardziej płakał. To prawda że jeśli chce się karmić piersią to lepiej nie dawać noworodkowi smoczka.
 
Podobno niektore dzieci nie lubia smoczkow.
Po cichu licze ze tak bedzie z moim. 😜
Czym juz szokuje meza i tesciowa - bo jak to???
No właśnie ja też tak słyszałam, ze nie każde chcę smoka, a po co na siłę. Jak bedzie cycku to bedzie spać lepiej. Ja to sie boje tych kolek mam nadzieje ze nie bedzie ich miał w ogole mam nadzieje ze bedzie spokojny, chciałabym zeby był.
 
Hej dziewczyny. Mam takie pytanko czy kupujecie pierwszego smoczka 0-3 dla dzieciątka?
Ja mam smoczek 0-6m-cy z tego co pamietam (a moze 0-3?), byl w zestawie chyba z butelkami (szklane avent) i jeszcze jakis nawet nie wiem jaka marka z rozowego pudełka od mojej gine . Tez dla noworodka.
U mnie dzieci nie mialy dlugo smoczka, gdzies do 10 m-ca zycia.
 
No właśnie ja też tak słyszałam, ze nie każde chcę smoka, a po co na siłę. Jak bedzie cycku to bedzie spać lepiej. Ja to sie boje tych kolek mam nadzieje ze nie bedzie ich miał w ogole mam nadzieje ze bedzie spokojny, chciałabym zeby był.
Kazda z nas by chciala :)
O kolkach czytalam, ze przy karmieniu piersia trzeba kontrolowac zeby przy jedzeniu maluch powietrza nie lapal.
No i podobno dziecko lapie powietrze placzac co tez sprzyja kolkom - wiec wniosek: ma nie plakac 😀
Optymistycznie na to patrzac trzeba bedzie maluchy rozpieszczac ❤
 
reklama
Dziewczyny taka tu cisza nastała...

Nie zwróciłam uwagi że dzis rano ostatni metarelax (magnez) zjadłam i już wiem że przez to będzie ciężka noc bo powinnam łyknąć tez 1 wieczorem. Zespół niespokojnych nóg i prawdopodobnie skurcze łydek nie pozwolą mi jako tako przetrwać tej nocy... oj ciężko będzie 😥
 
Do góry