reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Oj, forum na noc zasypia - a szkoda bo bezsenne noce sie dluza.

Ja wczesniej tez rzadko w nocy czulam ruchy, teraz coraz czesciej mnie budza - sa mocniejsze/bardziej dotkliwe :(
No kiedyś byłam nocnym markiem, ale po lekach na migrene ktore dostałam wiele lat temu zrobiłam się śpioch. Już nigdy nie wróciłam w pełni do siebie :p hieh Miały powodować lekka sennosc a spalam nawet 17 h... taki tam skutek uboczny, po odstawieniu ich czas skrocil sie do 9-10h :D ale znajomi się śmiali, że jestem "ta co kladzie sie spac o 22" teraz w ciazy znow dluzej odsypiam ;P chociaz naspie sie na zapas.
Witajcie dziewczyny dopiero teraz znalazlam fomum mam styczniowych .. . obecnie 29 tydzien termin 24 stycznia ;-)
Witamy Cię :))
 
reklama
Tez mam wrażenie, ze nie ma szans na przyjęcie nas do zamkniętego forum...
Wczesniej chyba pisalo wiecej osob i czesciej. Teraz sa dlugie okresy milczenia - podejrzewam, ze na zamknietym jest wiecej informacji.
Owszem nic na sile.
@Alex@ Szczerze mowiac to mnie nie zalezy, wazne ze ktokolwiek jeszcze pisze tutaj :) Ja sie generalnie nie lubie narzucac. Jak dla mnie mozemy zostac tutaj i pisac sobie dalej o naszych przezyciach ciazowych :)
No coz, to trudno, bedziemy pisac tutaj jak do tej pory :)
@SalsaPL a kto ma podjąć dezycję? Bo moje odczucia są takie ze nic z tego nie będzie, ze nie dostaniemy dostępu do zamkniętej grupy...
Zamknięte forum funkcjonuje od jakiegoś czasu, dziewczyny zamknęły się hermetycznie, dzięki czemu wrzucają zdjęcia, podają jakies dane..
Zrozumiałe chyba że nie chcą nikogo tam wpuszczac "z buta", bo ktoś jest i chce.
Na początku styczniowych mam uciekła na fb, tez tworząc swój "klan" i nikt się tam im nie dobija.
Ja rez mam swoje zamknięte forum z okresu staran z kochanymi dziewczynami, bez których dzien to dzien stracony.
Jeśli już się jakoś zżyłyscie i chcecie pisać bardziej szczegółowo i życiowo, tez możecie sobie utworzyc swoje forum,bez dostępu przypadkowego widza.
Ja chyba częściej tu sie udzielam niz na zamkniętych styczniowych. Wątek ten jest bardziej "techniczny" niz osobisty na zamkniętym
 
tak jest naśpijmny się na zapas;p Właśnie nie mąż wycałował moje sadło z wielką miłością :D i go mu oznajmiłam, że jestem ciekawa, czy po narodzinach bedzie tak kochal swoją dzidziusie;p jak bedzie dawac czadu po nocach... :D
 
Trzeba korzystać z drzemek w ciagu dnia o ile mozna sobie na nie pozwolić. Ale tak jest i u mnie ze w nocy nie moge spać za to jak już zasne to spie do 8 nawet do 10 [emoji15]
Ja od kilku tyg budzie sie o 2 po 4 i 10ta teraz doszła. Organizm potrzebuje energii dla rosnącej teraz szybko dzidzi. Sen to naturalny mechanizm by ta energia trafiała dla dziecka.
Jak chce sie spać to nie można z tym walczyć. Matka natura wie co robi
 
tak jest naśpijmny się na zapas;p Właśnie nie mąż wycałował moje sadło z wielką miłością :D i go mu oznajmiłam, że jestem ciekawa, czy po narodzinach bedzie tak kochal swoją dzidziusie;p jak bedzie dawac czadu po nocach... :D
Zeby to tak się dało wyspać na zapas.... Na pewno bedzie weź nie kochaj takiej malej iskierki a ze płacze musi jakoś sie domagac atencji 😜
 
Ja od kilku tyg budzie sie o 2 po 4 i 10ta teraz doszła. Organizm potrzebuje energii dla rosnącej teraz szybko dzidzi. Sen to naturalny mechanizm by ta energia trafiała dla dziecka.
Jak chce sie spać to nie można z tym walczyć. Matka natura wie co robi
No tak racja sama ciąża to jest wielkie wooow wobec natury jak to wszystko sie sklada w istotke...
 
Zeby to tak się dało wyspać na zapas.... Na pewno bedzie weź nie kochaj takiej malej iskierki a ze płacze musi jakoś sie domagac atencji 😜
Nie no tej mój wesoły morświn to strasznie jest już w tym dziekcu zakochany :D coś czuję, że będzie córusia tatusia, a byłam świecie przekonana, że wolałby chłopca, z którym by wychodził na stadion mecze oglądać, pograć w piłkę i uczyłby go grać w billard. Szwagier też mnie zaskoczył bo po pierworodnym była ogromna radość, ale w lipcu mu się urodziła córka :D i rzekł, że teraz dopiero jest spełniony i zadowolony. Będą takie oczka w głowach swoich tatusiów :p
 
reklama
Zamknięte forum funkcjonuje od jakiegoś czasu, dziewczyny zamknęły się hermetycznie, dzięki czemu wrzucają zdjęcia, podają jakies dane..
Zrozumiałe chyba że nie chcą nikogo tam wpuszczac "z buta", bo ktoś jest i chce.
Na początku styczniowych mam uciekła na fb, tez tworząc swój "klan" i nikt się tam im nie dobija.
Ja rez mam swoje zamknięte forum z okresu staran z kochanymi dziewczynami, bez których dzien to dzien stracony.
Jeśli już się jakoś zżyłyscie i chcecie pisać bardziej szczegółowo i życiowo, tez możecie sobie utworzyc swoje forum,bez dostępu przypadkowego widza.
Ja chyba częściej tu sie udielam niz na zamkniętych styczniowych. Wątek ten jest bardziej "techniczny" niz osobisty na zamkniętym
Tak funkcjonuje jakies 17 dni. Gdyby dopisano chetne od razu tez bysmy byly zzyte i na etapie fotek i danych. Tu fotek i danych nie bede wrzucac i mysle, ze inne z nas tez tak mysla.
Za wstep 'z buta' to ja dziekuje ale postoje ;)
Nie mam zalu do nikogo.
Tylko szkoda mi miejsca i osob, ktore pozwolily mi przetrwac najciezszy czas niewiary ze sie uda - swoimi historiami, objawami i problemami ktore i u mnie wystepowaly. Gdybym wczesniej wierzyla w szczesliwe zakonczenie to bym nie byla cichym podgladaczem.
 
Do góry