reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A dlaczego tak bardzo Wam zależy na forum zamkniętym? Tutaj też rozmawiamy. Dziewczyny są razem praktycznie od samego początku i rozumiem że może nie chcą dołączać każdego kto nagle zgłosi taką chęć. Może i trochę przykre, ale nic na siłę.
Wczesniej chyba pisalo wiecej osob i czesciej. Teraz sa dlugie okresy milczenia - podejrzewam, ze na zamknietym jest wiecej informacji.
Owszem nic na sile.
 
Czy macie jakiś sklep internetowy godny polecenia? Chodzi mi o rzeczy tupu pieluchy tetrowe, ręczniki, pościel, ochraniacze do łóżeczka?
Po dzisiejszym maratonie po sklepach nadal brakuje mi wielu rzeczy[emoji17] Jak to jest,że półki pełne, kolorowo, wydaje się że do wyboru do koloru. A jak przychodzi co do czego to nie ma w czym wybierać[emoji19] Albo cena odstrasza, albo kolor nie ten...
Acpolbaby.... Masa Rzeczy :o
I fajnie wszystko posegregowane :)
Dużo promocji
 
Dziewczyny ile szykujecie koszul, piżam do szpitala?
Ja planuje wziąć 3. Na początku szukałam fajnych na wypasie designerskich ale raz ze to szpital 2 ze pobrudzie :p udalo mi sie fajnie kupic w lumpie. I wyglad maja i w razie co moge je wywalic bez sentymentu.
Ja duzo kupilam na all...

Posciel i ochraniacze do lozeczka? Niemal wszedzie teraz spotykam sie z opinia, ze NIE STOSOWAC na poczatku poduszki, koldry i ochraniaczy na szczebelki. Argumentem jest smierc lozeczkowa.
No już któraś z dziewczyn coś wspominała właśnie o tych orchraniaczach kołdereczkach poduszczeczkach a nawet baldachimkach i karuzelkach, że na początku albo zbędne albo, że mówili na szkole rodzenia, że może się przyczynić do śmierci łóżeczkowej.
 
reklama
Do góry