reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hmm, w pierwszym poscie forum zamknietego Stycznióweczki 2020 @aniaslu pisala zeby sie zwracac do Was, Ciebie i SalsaPL jak cos...
Tez mysle ze do konca nie jest jasne a przynajmniej dla mnie, kto moze dac dostep innym dziewczynom do zamknietego forum, czy to moze byc tylko SalsaPL, czy trzeba sie zwraca poprzez SalsaPL do aniaslu ...a moze i do Ciebie bo wkrotce i Ty dostaniesz takie uprawnienia?
Wlasnie nie wiem. Nikt mnie o niczym nie poinformował, nie zapytał. O nic więcej nie chodzi tylko o to, że średnio radzę sobie z techniką. JJak patrzę na swój profil figuruje jako fanka bb, nie moderator. Ogarniemy, dont worry :-)
 
reklama
I wgl to jest to zamknięte czy jets inne? :/

Zamknięte forum to stycznioweczki 2020.
Zaraz napiszę do Salsy czy ma czas, jak nie to ogarnę. Dobrze byłoby jednak wiedzieć kto nie ma dostępu i czy cała zamknięta grupa godzi się na wszystkie nowe osoby. Dla mnie to ważne żeby była pełna zgoda i uśmiech wszystkich :-)
 
No to mi się nie otwiera :/

Ogarniemy, poczekaj chwilkę, postaram się ogarnąć kto z aktywnych nie otrzymał linka.
Jeśli jest ktoś taki poza tobą, to niech napisze, abyśmy pojedynczo nie obciazaly administratora.

Dostalas swój link czy od kogoś?

Jeśli swój, to spróbuj przez przeglądarkę sie zalogować, wiem że niektórym przez apke nie wchodziło

Jeśli ktoś nie dostał linka to też proszę o info.
 
Ogarniemy, poczekaj chwilkę, postaram się ogarnąć kto z aktywnych nie otrzymał linka.
Jeśli jest ktoś taki poza tobą, to niech napisze, abyśmy pojedynczo nie obciazaly administratora.

Dostalas swój link czy od kogoś?

Jeśli swój, to spróbuj przez przeglądarkę sie zalogować, wiem że niektórym przez apke nie wchodziło

Jeśli ktoś nie dostał linka to też proszę o info.

Mi wysłała linka Celia89, ale mi nie działa... i nie mam dostępu.
 
reklama
Do góry