reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Taki to pożyje :o chwale się... W końcu udało się nam niedawno znaleźć mieszkanie bo w ciąży /z dzieckiem to problemy jakby nie wiem co to było... Aż w szoku byłam jak bardzo ludzie negatywnie podchodzą do ciąży i dziecka ale w końcu się udało i wlasciciel zgodził się też na psa [emoji177] z czego jestem mega zadowolona bo nie tak dawno musiałam uśpić moja sznaucere(miała padaczke, była leczona kilka miesięcy bez ataku i nagle jak ja złapalo to 3 dni ja trzymało aż uspilismy, leki nie pomagaly a każdy atak to zmiany w mózgu przy takim natężeniu i sile ataków to nie miała szans. Jakoś pech do rasy, wcześniej też miałam, to była chora na żółtaczke, też bez szans.)
A to jets Kokos
Kokos jest kundlem
I krzywulcem ma jedno ucho wyżej drugie niżej :D
Mały panicz
IMG_20191028_152253.jpeg
IMG_20191029_162927.jpeg
IMG_20191030_093809_921.jpeg
 
Moj syn od wczoraj jest chory, gorączkuje.
Mam nadzieję, ze to nic powaznego :(
Podalam mu lek na zbicie gorączki i gdzies do 6-7:00 rano powinno byc okej. A jutro do apteki, jak sie nie uspokoi to w niedzielę do lekarza.
Spokojnej nocy dziewczyny.
 
Hej mamusie!
Czy przyjmiecie mnie do swojego grona? :)
Czytam Was od jakiegos czasu, ale dopiero teraz odwazylam sie odezwac :)
Pierwszy raz zostane mama na poczatku stycznia, spodziewam sie synka :-p Dzisiaj zaczynam 31 tydzien, ale ten czas szybko leci! Mam nadzieje, ze mnie dolaczycie do swojej zamknietej grupy :)
 
reklama
Hmn. Chyba w takich sprawach najlepiej pisać do Salsy, bo ja żadnych uprawnień nie widzę :-(
Hmm, w pierwszym poscie forum zamknietego Stycznióweczki 2020 @aniaslu pisala zeby sie zwracac do Was, Ciebie i SalsaPL jak cos...
Tez mysle ze do konca nie jest jasne a przynajmniej dla mnie, kto moze dac dostep innym dziewczynom do zamknietego forum, czy to moze byc tylko SalsaPL, czy trzeba sie zwraca poprzez SalsaPL do aniaslu ...a moze i do Ciebie bo wkrotce i Ty dostaniesz takie uprawnienia?
 
Do góry