reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dzięki. Ja na razie nie mam możliwości was dodać, ale Celia podała wszystkie namiary i poczekamy cierpliwie na @Salsę. Druga sprawa to kwestia tego aby każda z dziewczyn zaaprobowala takie rozwiązanie. Ponieważ jest specyficzny weekend sporo osób odezwie się pewnie jutro/pojutrze, także do poniedziałku wszystko bedzie grało.
 
reklama
Ja tylko dodam, tak dla przypomnienia, ze wszystkie dziewczyny ktore maja dostep do forum zamknietego Stycznioweczki dostaly od @aniaslu prywatną wiadomosc, jesli ktoras z Was nie dostala tej prywatnej wiadomosci to nie ma dostepu do forum zamknietego i wysylanie linkow tutaj niestety nic nie da.
Cierpliwosci dziewczyny.
 
Kogoś mogłam przegapić, więc zbierzcie mi listę zagubionych owieczek. Problem jedynie ma na razie z @Kundzia093 , bo nie wiem dlaczego nie może się dostać, jeśli wchodzi z linku, a nie aplikacji. Być może w cookisach ma zapisany stary link i robi przekierowanie. Wtedy trzeba wyczyścić cookiesy.
 
reklama
Do góry