reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Hej :) ja tez po wizycie ;) wszystko ok, szyjka długa 4,5cm, Malutka nadal ułożona główką do gory, a ja przytyłam już 12kg.. Aż 3 kg przez ostatni miesiąc :/ niestety żadnych innych szczegółów na tej wizycie nie poznaje, ale już w poniedziałek USG III trymestru, to dowiem się jak duza już urosła moja córunia :)
 
reklama
My już po wizycie. Dzisiaj doktorek miał humor :) Szyjka jak na razie stoi w miejscu. Dalej mam brać nospe i buscopan. Mogę na krótkie spacery wychodzić, gotować (ahhh...a tak miałam dobrze, bo mój niemąż mi gotował xD). Większość czasu oczywiście odpoczywać i zakaz dźwigania. Niestety kolejne 5 tygodni bez seksu :( Ale jakoś dam radę [emoji1787] Zrobiliśmy dzisiaj usg i lekarz stwierdził, że Dawidek rośnie jak na drożdżach i długością jest wyrośnięty o 5 dni do przodu. Waży 1200g :)

I przypomniałam się w końcu o grupę krwi, bo cały czas zapomniałam to się lekarz zdziwił, że wcześniej nie dostałam skierowania.

I przyszła dzisiaj moja zawieszka dla małego z Aliexpress i jest piękna [emoji7]Zobacz załącznik 1036741Zobacz załącznik 1036742
A mozma link do zawieszki :)?
 
A mozma link do zawieszki :)?
Zamawiałam na Aliexpress, ale przyjechalo z Łodzi [emoji1787] jakość super, żadnego zapachu typu plastik czy cos.

9,60 zł 31%OFF | Handmade darmowa spersonalizowane nazwa silikonowe drewna klips smoczka bezpieczne ząbkowanie dzieci smoczek dla niemowląt przyjazne dla środowiska manekina klipy uchwyt
 
A mozma link do zawieszki :)?
Ja chce ta zamówić. Różowa
Screenshot_20191022_165359_com.alibaba.aliexpresshd.jpeg
 
Ja pracuje jakoś do 15-20 grudnia ;) ale u mnie inna sprawa bo moj interes. Na Twoim miejscu bym poszla szybciej na zwolnienie bo po co masz sie meczyc. Pewnie przy siedzeniu tez nie wygodnie bo brzuch uciska, spina sie i plecy bola.
Czy są tu jeszcze dziewczyny które pracują??? Jeśli tak to kiedy wybieracie się na zwolnienie. U mnie w pracy chcieliby chyba żebym pracowała do porodu... Praca biurowa
 
Czy są tu jeszcze dziewczyny które pracują??? Jeśli tak to kiedy wybieracie się na zwolnienie. U mnie w pracy chcieliby chyba żebym pracowała do porodu... Praca biurowa
Podziwiam..nie usiedziałabym kilka godzin przy biurku..w pierwszej ciazy rodzilam w maju, a na l4 poszłam jakoś w połowie grudnia. W tej to inna sprawa, bo w ogolw do pracy nie zdążyłam wrócić po pierwszym dziecku wiec od razu poszłam na zwolnienie. A to że oni by chcieli to Ciebie nie powinno interesowac :p weź zwolnienie od lekarza i juz :p
 
Czy są tu jeszcze dziewczyny które pracują??? Jeśli tak to kiedy wybieracie się na zwolnienie. U mnie w pracy chcieliby chyba żebym pracowała do porodu... Praca biurowa
Hehe u mnie tak samo;) ale ostatnio co raz ciezej jest wysiedziec 8h w pozycji siedzacej. Codziennie mam spacery i cwicze ale od 2 dni jest mi cieżko i bolą strasznke pachwiny i brzuh po bokach -czy ktoras tak miala? Ja na razie jeszcze planuje popracować z domu bo nie mam juz seriali do ogladania i sie zanudze sama;)
 
reklama
Hehe u mnie tak samo;) ale ostatnio co raz ciezej jest wysiedziec 8h w pozycji siedzacej. Codziennie mam spacery i cwicze ale od 2 dni jest mi cieżko i bolą strasznke pachwiny i brzuh po bokach -czy ktoras tak miala? Ja na razie jeszcze planuje popracować z domu bo nie mam juz seriali do ogladania i sie zanudze sama;)
Brzuch po bokach też mnie boli, trochę ból jak na wzdęcia, ale to nie to, i jeszcze przeziębienie mnie dopadło :hmm:
 
Do góry