reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny Wszystkie wybieracie się na III prenatalne? Ja w poprzedniej ciąży nie byłam na III. Teraz lekarka niby zaleca,ale zaś 220zł za 15min. badania.I tak na każdej wizycie co 2 tyg.mam usg.I nie wiem co robić.Trochę mi szkoda, bo do tej kasy dołoże i będzie łóżeczko.
Ja idę ale głównie dla zdjatek 3d i poproszę o kopię na płytę. Pierwszy gnoj więc chcę jak najwięcej pamiątek mieć. Od 15 chodzę po sklepach. Plecy mi.już siadają. A to tylko 4 km.
 
reklama
Dziewczyny Wszystkie wybieracie się na III prenatalne? Ja w poprzedniej ciąży nie byłam na III. Teraz lekarka niby zaleca,ale zaś 220zł za 15min. badania.I tak na każdej wizycie co 2 tyg.mam usg.I nie wiem co robić.Trochę mi szkoda, bo do tej kasy dołoże i będzie łóżeczko.
Ja nie idę. Pierwsze i drugie miałam refundowane ze względu na wiek 36. Trzecie jest nierefundowane. Mój gin powiedział że jeśli zaistniala by taka potrzeba albo coś by go niepokoiło to mozna iść ale we wtorek pytałam czy widzi jakieś wskazania to powiedział że nie. Mówi że na trzecim oceniane jest przede wszystkim to jak dziecko rośnie. Tyle to on mi ocenia dokładnie na każdej wizycie. Mówi że ważniejsze było to drugie gdzie dokładnie sprawdzane było serduszko. W pierwszej ciąży też nie byłam.
 
Dziewczyny muszę się Was poradzić. Mamy wybrane 2 imiona dla naszej Kruszynki i nie możemy się zdecydować : Oliwia czy Lena. Które imię lepsze? Co sądzicie?

Oba bardzo ładne :) ja chciałam wlasnie żeby moja była Oliwia ale ten mój łazi i mówi ze on nie lubi oliwek [emoji28] wiec najprawdopodobniej będzie Weronika
 
Dziewczyny Wszystkie wybieracie się na III prenatalne? Ja w poprzedniej ciąży nie byłam na III. Teraz lekarka niby zaleca,ale zaś 220zł za 15min. badania.I tak na każdej wizycie co 2 tyg.mam usg.I nie wiem co robić.Trochę mi szkoda, bo do tej kasy dołoże i będzie łóżeczko.

Ja ide - ale tez dlatego ze mam z pracy pakiet medicover i mam to za darmo, tylko u mnie nie robią tego w 3D, a szkoda.

Na 3D/4d byliśmy niedawno u innego lekarza, płaciliśmy 300 zł ale przynajmniej mamy pamiątkę w postaci filmiku i zdjęc :)
 
reklama
Czy macie jeszcze problem z zatwardzeniem ? Ja od poniedziałku nie byłam:-/ kiedyś chodziłam 3 razy dziennie . Jak u Was ?

Nope. Nie mam takich problemów. Ale dla równowagi dzisiaj dopadła mnie zgaga niewielkich rozmiarów :-) dość często boli mnie brzuch, ale nie twardnieje czuje ze z Mela ok, to raczej żołądek. Ociezaly się robi albo coś uciska.
 
Do góry