reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2020

Dziewczyny kocham wasze poczucie humoru [emoji8][emoji8][emoji16]

Ja też nie mam dywanów bo pies by mi je zniszczył w mig. Firany piore co pół roku [emoji23][emoji85] stół w salonie goły bo mi się nie chce obrusu wyprasowac po to, żeby po 3 dniach trafił do prania. Choruje na zmywarkę, suszarkę do prania i irobota. Kiedyś może się dorobię tych sprzętów w końcu [emoji6] podłogi myje raz w tygodniu, a powinnam co 2 dni. Eh len ze mnie, ale wolę trochę pożyć[emoji23]
Mam zmywarkę, jakieś pół roku temu wstawilismy z Łukaszem gary no i się upraly. Do dzisiaj mamy spór kto ma je włożyć do szafek przez co myjemy ręcznie na bieżąco. Xd
 
reklama
Moja wersja to że mam 24 lata. I tego sie uwa do śmierci będę trzymać [emoji23][emoji23][emoji23]
Na wiecej ani sie nie czuje ani nie wyglądam. Ebać to hahahaha Czekaj jak schudne i sie wytapetuje to jeszcze będą o dowod prosić jak zrobimy zlot na drinka hehehe
Taaa jaki przedemerytalny? Ja się tu dopiero z wami do telewizji śniadaniowe wybieram karierę robić a ty mi tu o emeryturze
 
Xd
 

Załączniki

  • 3700903242_mowisz_drinki_.jpg
    3700903242_mowisz_drinki_.jpg
    90,9 KB · Wyświetleń: 76
Dziewczyny kocham wasze poczucie humoru
emoji8.png
emoji8.png
emoji16.png


Ja też nie mam dywanów bo pies by mi je zniszczył w mig. Firany piore co pół roku
emoji23.png
emoji85.png
stół w salonie goły bo mi się nie chce obrusu wyprasowac po to, żeby po 3 dniach trafił do prania. Choruje na zmywarkę, suszarkę do prania i irobota. Kiedyś może się dorobię tych sprzętów w końcu
emoji6.png
podłogi myje raz w tygodniu, a powinnam co 2 dni. Eh len ze mnie, ale wolę trochę pożyć
emoji23.png
A ja mam taki obrus... w sumie nie wiem z czego on jest. Ale co wieczór wkładam go do pralki na szybkie pranie wyciągam kładę na stół. I tyle. W ogóle go nie trzeba prasować. A kupiłam go na targu za jakieś 3 dyszki. Ja podłogi myje często. Jak starcza mi sił to codziennie a jak nie to co drugi dzień. Moj średni syn ma alergie na roztocza. Kilka razy mi się dusił od kaszlu. I tężni z tego względu bardzo tego pilnuje. Dywany mam ale nie wielkie i tylko w pokojach dzieci- tylko po to żeby im ciepło w tyłek było jak bawią się na podłodze.
 
Ja też chcę taki obrus. Taki wilgotny rozkładasz? Ciekawe. Ja niby mam taki obrus co nie trzeba prasowac. Niby wystarczy go wilgotnego złożyć na pół godz i potem rozwiesic i gotowy. Taa albo ja coś robię nie tak albo co bo i tak muszę go wyprasowac
A ja mam taki obrus... w sumie nie wiem z czego on jest. Ale co wieczór wkładam go do pralki na szybkie pranie wyciągam kładę na stół. I tyle. W ogóle go nie trzeba prasować. A kupiłam go na targu za jakieś 3 dyszki. Ja podłogi myje często. Jak starcza mi sił to codziennie a jak nie to co drugi dzień. Moj średni syn ma alergie na roztocza. Kilka razy mi się dusił od kaszlu. I tężni z tego względu bardzo tego pilnuje. Dywany mam ale nie wielkie i tylko w pokojach dzieci- tylko po to żeby im ciepło w tyłek było jak bawią się na podłodze.
 
Ja też chcę taki obrus. Taki wilgotny rozkładasz? Ciekawe. Ja niby mam taki obrus co nie trzeba prasowac. Niby wystarczy go wilgotnego złożyć na pół godz i potem rozwiesic i gotowy. Taa albo ja coś robię nie tak albo co bo i tak muszę go wyprasowac
Tak rozkładam wilgotny i do rana jest suchy. I ładny zapach płynu do płukania się unosi w salonie.
 
reklama
Do góry