reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Ja biorę magne B6 forte 4 tabletki razem z asparaginy 4 tabletki. W sumie wychodzi 2 x dziennie po 2x magne+2x aspargin. Wczoraj mąż w dwóch aptekach usłyszał, ze nie ma w hurtowniach magne B 6 forte;/ czy coś wiecie na ten temat? Jest jakiś zamiennik? Polecał magne b6 ale bez forte z tym ze jest 2x słabszy wiec mam brać 8 tab? Chyba będę musiała napisać do swojej prowadzącej
Masz asmag max czy forte ale ja kupuje by brac po 1 tabletce. Asmag, b6 jak chcesz z witamina tez maja
 
reklama
Hejka. Pytanie z innej beczki. Czy macie zamiar kupić ten kokon niemowlęcy? Czy któraś ma to sprawdzonego i poleca? Przydatne czy nie ? :-) :)
Screenshot_20190908-084607_Samsung Internet.jpg
 
No właśnie ból brzucha i twardnienie. Wzięłam nospę. Dziś niedziela więc będę kombinować z tym magnezem. Nie wiem czy moje objawy są normalne, czy nie.

Wesoła - a może dodatkowo stres, co? Bierz magnez i staraj się leżeć. U mnie dziś trochę lepiej, nie spina się. Tak myślę że stres też robi swoje.
 
Gdzieś przeczytałam żeby magnez brać w odstępie nie mniejszym niż 2 godz od żelaza bo te składniki nawzajem się eliminują. Więc biorę żelazo rano i na wieczór a magnez w środku dnia i w środku nocy jak wstaję siku :-) Do tego rano jeszcze witaminy.
 
No właśnie ból brzucha i twardnienie. Wzięłam nospę. Dziś niedziela więc będę kombinować z tym magnezem. Nie wiem czy moje objawy są normalne, czy nie.
Sama kombinujesz czy zalecenia doktorka ?
Hejka. Pytanie z innej beczki. Czy macie zamiar kupić ten kokon niemowlęcy? Czy któraś ma to sprawdzonego i poleca? Przydatne czy nie ? :-) :) Zobacz załącznik 1019793
Ja juz mam kupione. Z myślą że synek będzie lezał z nami czasami i sie wowczas nie przeturla z wyrka. Ale to gadżet na max 3 mce raczej wmojej ocenie
 
Ja biorę aspargin według zaleceń lekarza.

Ja kokona nie kupuje. Dla mnie jest zbędny. I czytałam opinie że niezdrowo w tym leżeć. On musi leżeć jak już na czymś twardym. Zrobiłam sobie zdjęcie wczoraj i porownalam brzuchy w obu ciążach. Wydaje mi się że są identyczne. Są o tym samym czasie. W czarnym topie ciąża z synem 7 lat temu w niebieskim z córką zdjęcie z wczoraj.
20190907215532.jpeg
20190907215453.jpeg
 
Ja tak jak wspominałam ostatnio biorę ten już drugi tydzień. Puki co 1 tabletka co wieczór. Suple ciążowe też mam z b6, te z kolei biorę rano. Nawet nie wiedziałam, że żelazo z magnezem muszą od siebie odpocząć bo się wykluczą wzięte za szybko :) Bardziej instynktownie działałam. Nic się złego nie dzieje.
Też sobie dzisiaj, jak co weekend palne focie brzuszka. A kur... jak swędzi. Wczoraj sutki były nie do zniesienia. :D Jakiś łupież mi leci z nich. Aż się nasmarowałam na noc sudokremem.
1567931762127.png
 
reklama
Hej mamusie. Czy jest tu któraś mama w 19 tc i 4 dniu? Chodzi mi o ruchy dziecka. Od 18 tc i 2 dnia czuje ruchy, wczesniej były mocniejsze a teraz jakby były słabsze. Brzuszka u mnie nie widac, lekarz mówi, że dzidziuś rosnie. Im bliżej polowinek tym więcej obaw. Jeszcze chyba się nabawilam wstydliwej choroby, zero wsparcia męża, tesciow.
 
Do góry