reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Życzę wszystkiego dobrego na badaniu połówkowym :-D
Ja dopiero za ok. miesiąc idę na takie badanie.
Cieżkie jest to, że niektóre z was będą już pieściły swoje maluchy, a my tu jeszcze będziemy nosić ciążę, ja mam końcówkę stycznia, inne zakrawają nawet na ostatniego grudnia. To aż miesiąc różnicy! Jeszcze się okaże, że w lutym urodzę :szok:
...jak ja to zniosę?
Świętujecie jakoś wasze połówkowe?
 
reklama
Ja połówkowe mam w połowie września dopiero. Narazie czekam do czwartku na wizytę . Dzisiaj cała noc męczył mnie ból brzucha i tak do tej pory. Jak nie przejdzie to wieczorem jadę do jakiegoś lekarza. Wieczorem wzywaliśmy pogotowie do najmniejszego i chyba nerwy dały się we znaki. Naszczescie wszystko dobrze.
 
Dzięki Dziewczyny za wsparcie :) No nie ma wyjścia musi być dobrze, ale stresik jest;)Nie planowaliśmy jakiegoś świętowania połówkowego, ale może potem w ramach świętowania jakiegoś pączka sobie kupie;)
 
Życzę wszystkiego dobrego na badaniu połówkowym :-D
Ja dopiero za ok. miesiąc idę na takie badanie.
Cieżkie jest to, że niektóre z was będą już pieściły swoje maluchy, a my tu jeszcze będziemy nosić ciążę, ja mam końcówkę stycznia, inne zakrawają nawet na ostatniego grudnia. To aż miesiąc różnicy! Jeszcze się okaże, że w lutym urodzę :szok:
...jak ja to zniosę?
Świętujecie jakoś wasze połówkowe?
Trzeba się liczyć z tym, że rozbieżności w wieku naszych "styczniowych" maluszków będą duże ;) będąc w pierwszej ciąży byłam w grupie Kwietnióweczek . Pierwszy maluch, wcześniak, urodził się 31.12...potem pierwszy w miarę w terminie już 07.03, a ostatnia byłam ja...10 dni po terminie, 08.05 :D także całe 2 miesiące różnicy miedzy najmlodszym najstarszym, nie licząc skrajnego wczesniaka
 
@wesola_mamusia
Ja od świętowania mam pracowników [emoji16]
Oblewali plemnikowe (juz w dzień po pozytywnych testach) no i zeby był chłopak, 1usg, oraz wyniki Niftypro.
Na połówkowe tez już planują [emoji23][emoji23][emoji23]
No i szefowa stawia bo jakże inaczej, do tego grill moj małzonek organizuje, muzia i pełna kulturka hehehe
 
Czesc mamusie :) wlasnie "odkrylam" to forum,a moj termin porodu to 31.01.2020
Be1992 ja rowniez cala noc mialam dziwne bole( nawet nie bole,co ciagniecia) w podbrzuszu,ale u mnie to chyba po wczorajszych porzadkach- przesadzilam z porzadkami i lataniem z odkurzaczem. Mam do Was pytanie. Czy ktoras z Was robila badania prenatalne i czy mimo dobrych wynikow z krwi wyszlo Wam cos nie tak w obrazie usg? Pozdrawiam
 
Witaj wśród ciężarówek.
To masz taki sam termin jak @wesola_mamusia :)
Czesc mamusie :) wlasnie "odkrylam" to forum,a moj termin porodu to 31.01.2020
Be1992 ja rowniez cala noc mialam dziwne bole( nawet nie bole,co ciagniecia) w podbrzuszu,ale u mnie to chyba po wczorajszych porzadkach- przesadzilam z porzadkami i lataniem z odkurzaczem. Mam do Was pytanie. Czy ktoras z Was robila badania prenatalne i czy mimo dobrych wynikow z krwi wyszlo Wam cos nie tak w obrazie usg? Pozdrawiam
 
A co tam po usg ci powiedziano ?
Czesc mamusie :) wlasnie "odkrylam" to forum,a moj termin porodu to 31.01.2020
Be1992 ja rowniez cala noc mialam dziwne bole( nawet nie bole,co ciagniecia) w podbrzuszu,ale u mnie to chyba po wczorajszych porzadkach- przesadzilam z porzadkami i lataniem z odkurzaczem. Mam do Was pytanie. Czy ktoras z Was robila badania prenatalne i czy mimo dobrych wynikow z krwi wyszlo Wam cos nie tak w obrazie usg? Pozdrawiam
 
Podobno lekarz nie widzial kosci nosowej. Ogolnie mialam te badania zrobione tak na byle jak. Calosc trwala moze 2..3..min?
 
reklama
To przed wyciągnięciem wnioskow idz do innego doktorka. Na forum prenatalnych opisywała jedna dziewczyna ze lekarz na odjeb tez zrobil a u drugiego wszystko oki było. A też straszyli i przeziernoscią i brakiem kosci nosowej [emoji110][emoji110][emoji110]
Tylko jak idziesz to nie mow ze juz bylas u kogoś. Dopiero na koniec wizyty jak juz bedziesz prawie w drzwiach-zeby nic nie sugerowac
Podobno lekarz nie widzial kosci nosowej. Ogolnie mialam te badania zrobione tak na byle jak. Calosc trwala moze 2..3..min?
 
Do góry