reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

a może ktoś ma coś sprawdzonego na rozstępy? już od wielu wielu lat mam na udach i sporo po bochach brzucha jakoś się tym nie przejmowałam bardzo ale teraz mam obawy że będzie ich naprawdę duzo :o
 
reklama
Cześć mamusie. Co u Was? Jak mijają wakacje? Jak się czujecie? U nas troszkę popadalo, więc lżej się oddycha. Az trudno mi uwierzyć, ale jutro zaczynamy 14 tydzień. Waga spada w dół, brzuszek taki w miarę. W poniedziałek badania i 9.08 do lekarza
Właśnie jestem nad morzem i mogłoby tu być trochę cieplej. Mamy tu takie posiłki, że po powrocie będę się bała wejść na wagę, bo pewnie przytyłam ;) Od tygodnia widać już brzuch. Wg usg dziś jest 18t 1d, wiec chyba własnie zaczynam 5 miesiąc. Strasznie się męczę i łapie zadyszki. Wejście na drugie piętro w hotelu to dla mnie wyczyn;)
 
17 tydzień. Cycki jak arbuzy. Normalnie miałam 75B z pushupem. Teraz 95 C i gniecie, niewygodnie. Nawet lezec na pólboku nie moge bo jak sobie takiego przygniote to (jak widac po godzinie pisania) w nocy sie budzę
To jeszcze nie są arbuzy ;) Ja mam na sobie stanik 65K;)a to mój normalny stanik, bo w ciąży piersi na szczęście mi się nie powiększyły, nie licząc sutków, które jak teraz stwardnieją to bardzo bolą;)
 
Ja normalnie mam 75 f a teraz porażka tak mnie kręgosłup napier.... Ze idzie oszalec w pierwszej ciąży doszłam do h a teraz narazie upycham je w g [emoji23]
 
Mamusie przepraszam jeśli kogoś uraze moim pytaniem. Co to może być? Kłuję mnie lewy jajniki i dziwny biały śluz. Poczułam takie delikatne chlupniecie, poszlam do lazienki a tam wkładka cała od tej mazi. Mam sie bać?
 
U mnie właśnie piersi są jakie były, sutki też. Pewnie pod koniec ciąży się zmienią. U mnie 17t3d, nadal pracuje, nadal czuję się dobrze. Czasem tylko czuję takie kłucie w pośladku. Nieraz coś tam w brzuchu zakłuje i to tyle :) za tydzień wizyta, marzę o tym, żeby poznać płeć :rolleyes:
 
Kurde, ale macie cycki :szok:
Przez te balony zastanawiam.sie czy w ogole zaczynać karmic. Bo jak uruchomi sie ta mleczarnia to bedzie nadprodukcja 24h na dobe. Przy pierwszej zbyt dlugo nie wytrzymałam. Tym bardziej że miałam juz w pierwszym miesiacu mocno pogryzione. Teraz tez mam te same obawy. No i zeby zwisy nie zostały :/
Ja nie miałam mleka, ale też dziecka nie przystawiałam, bo miała rozszczep i się nie dało. Próbowałam usilnie ciągnąć mleko urządzeniem, gdzie po 15min naciągnęłam AŻ kieliszek mleka, to śmiały się laski na sali, że Armię wykarmię, a potem dodawały, że jak przestaję i wyłączam aparat, to się budzą, bo przy jego dźwięku zasypiały :p Teraz też nie liczę, że będę miała mleko. Ja jedyna na sali nie miałam mleka, cóż...
 
Mamusie przepraszam jeśli kogoś uraze moim pytaniem. Co to może być? Kłuję mnie lewy jajniki i dziwny biały śluz. Poczułam takie delikatne chlupniecie, poszlam do lazienki a tam wkładka cała od tej mazi. Mam sie bać?
Może czop zatykający ujście z szyjki? Mi było widać na usg, że mam tam tego trochę.
 
reklama
Do góry