reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

co polecacie na zaparcia? przed ciąża miała już problemy a teraz to dramat. :/ siemie, śliwki, laktuloza, laximama, duphastan, to wszystko nie pomaga za bardzo bo wizyta w toalecie raz. na 2 tygodnie to nie ma szału :/ macie coś jeszcze co możecie polecić?
 
reklama
co polecacie na zaparcia? przed ciąża miała już problemy a teraz to dramat. :/ siemie, śliwki, laktuloza, laximama, duphastan, to wszystko nie pomaga za bardzo bo wizyta w toalecie raz. na 2 tygodnie to nie ma szału :/ macie coś jeszcze co możecie polecić?
Jedz jabłka i dużo błonnika czyli np sporo kaszy i może się polepszy :)
 
No i moj 10 latek dziewczynki śpi. Obrażony, że nie pozwalam mu iść się kąpać w basenie, ale u nas jest piekło na ziemi. W słońcu ok 50 stopni jak nie lepiej (zgaduje teraz). Odpoczywajcie i popijajcie chłodne napoje, pozdrawiamy
 
Wstawac w nocy siku wstaje codziennie około 3 w nocy. To chyba już jakiś rytuał. Wszystko jak najlepiej cisza spokój, każde inne objawy mnie ominęły, ale gorszym zmartwieniem było ostatnio wykonanie testu sanco, mimo mojego wieku lat 22 chociaż nie ma to dosyć dużego znaczenia, przez pappa tyle stresu..
 
co polecacie na zaparcia? przed ciąża miała już problemy a teraz to dramat. :/ siemie, śliwki, laktuloza, laximama, duphastan, to wszystko nie pomaga za bardzo bo wizyta w toalecie raz. na 2 tygodnie to nie ma szału :/ macie coś jeszcze co możecie polecić?
Mnie pomaga activia do picia i sok z jabłek ale taki prawdziwy z sokowirowki
 
co polecacie na zaparcia? przed ciąża miała już problemy a teraz to dramat. :/ siemie, śliwki, laktuloza, laximama, duphastan, to wszystko nie pomaga za bardzo bo wizyta w toalecie raz. na 2 tygodnie to nie ma szału :/ macie coś jeszcze co możecie polecić?
A jak sie odzywiasz? Ja mialam zaparcia jak jadlam biale pieczywo, ale odkad przeszlam na razowe plus activia codziennie to ulga niesamowita!
 
Wstawac w nocy siku wstaje codziennie około 3 w nocy. To chyba już jakiś rytuał. Wszystko jak najlepiej cisza spokój, każde inne objawy mnie ominęły, ale gorszym zmartwieniem było ostatnio wykonanie testu sanco, mimo mojego wieku lat 22 chociaż nie ma to dosyć dużego znaczenia, przez pappa tyle stresu..
A czemu robilas sanco? Mialas jakies wskazania?
 
Mam pytanie do mamusiek, które czują już ruchy swoich maleństw. Powiedzcie mi czy czujecie je codziennie, systematycznie? Bo ja już mam trochę stresa, bo ostatnio jakoś moja malutka nie jest zbyt ruchliwa i się martwię . Najlepiej już bym do mojej gin dzwoniła
 
reklama
Do góry