reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
A jak sie odzywiasz? Ja mialam zaparcia jak jadlam biale pieczywo, ale odkad przeszlam na razowe plus activia codziennie to ulga niesamowita!
no ja pieczywa nie jem praktycznie wgl. warzywa owoce zima lato to mój konik więc jeśli chodzi o dietę to jest naprawdę masa błonnika i są to zdrowe lekkie rzeczy minimum 2litry wody dziennie i dramat
 
Mam pytanie do mamusiek, które czują już ruchy swoich maleństw. Powiedzcie mi czy czujecie je codziennie, systematycznie? Bo ja już mam trochę stresa, bo ostatnio jakoś moja malutka nie jest zbyt ruchliwa i się martwię . Najlepiej już bym do mojej gin dzwoniła

Bardzo niesystematycznie, teraz był chyba tydzień przerwy.
 
Dzisiaj zaczynam 16tc [emoji7] wczoraj pod wieczór miałam takie dziwne uczucie w brzuchu: takie leciutkie bulgotanie na środku - od lewej strony do prawej i od razu na odwrót z prawej do lewej i to nie były gazy. Wydaje mi się że to juz chyba dzidzia. Czy to właśnie tak te pierwsze "ruchy" sie objawiają?
 
Dzisiaj zaczynam 16tc [emoji7] wczoraj pod wieczór miałam takie dziwne uczucie w brzuchu: takie leciutkie bulgotanie na środku - od lewej strony do prawej i od razu na odwrót z prawej do lewej i to nie były gazy. Wydaje mi się że to juz chyba dzidzia. Czy to właśnie tak te pierwsze "ruchy" sie objawiają?

U mnie zazwyczaj jedno miejsce a jak już zmienia położenie to czuć mocniej:) wcześniej była po prawej, tam było twardo i tam znajdowałam tętno, dziś na środku jak jakieś 1,5tyg temu:), lewej strony chyba nie lubi :D
 
Ja czuję takie delikatne łaskotanie, jakby ktoś mnie od środka palcem smyrał ;) cały czas w jednym miejscu, z boku, blisko lewego jajnika. Dzisiaj od rana i wczoraj wieczorem to uczucie przypomina jakby delikatny prąd przechodził tuż pod skórą :) dzisiaj 16+4
 
reklama
Ja czuję takie delikatne łaskotanie, jakby ktoś mnie od środka palcem smyrał ;) cały czas w jednym miejscu, z boku, blisko lewego jajnika. Dzisiaj od rana i wczoraj wieczorem to uczucie przypomina jakby delikatny prąd przechodził tuż pod skórą :) dzisiaj 16+4

Tak to wlasnie jakby smyranie palcem od środka :D nie wiedziałam jak to opisac.
 
Do góry