reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Mam dokladnie to samo. Pierwsza to jakbym wcale w ciazy nie była tylko od razu porod. A tu od pierwszych dni cos..
Od 4 nie śpię masakra. Wyszły mi afty na wardze ja się zalalmie. Czytałam że to może być ogmd niedoboru żelaza. Ale dzwoniłam do gina Kazał brać 2 x po 1 tabletce ascofer. Może ki te afty zejda. Boli też mnie brzuch i twardnieje jak chodzę. W ciąży z synem miałam to samo i biorę magnez, ale źle się czuję Jkos tak gorzej ta ciąże przechodzę
 
reklama
Hejka dziewczyny. Jak radzicie sobie z przeziebieniem w ciazy? Mnie chyba dopadlo, ledwo żyje a jeszcze mdlosci mnie dopadly, co przez 1 trymestr było rzadkością. Dzisiaj zaczynamy 2 trymestr. Cioteczki twierdzą, że po mnie nie widac brzuszka, ale ja wiem swoje, moja Michasia rośnie we mnie. Tylko musi razem ze mną znosić chorobsko
 
U mnie termin na 11 stycznia, a ja nadal nie czuje, ze jestem w ciąży, brzusio malusi, Antoś spokojny a objawów jak nie było tak już raczej nie będzie
 
Hanciaaq zazdroszczę Ci trochę. Ja do końca 1 trymestru chodziłam na 4, wymioty po kilkanaście razy na dzień, po wodzie też. Osłabienie takie że człowiek pod prysznicem nie ustał. Po tych atrakcjach został mi niesmak w ustach, nietolerancja zapachowa i ogólne trudności z żoładkiem (nie wiem jak to określić, bo mam uczucie ucisku, ciężkości jakiejs). W nocy jak wy - wybudzam się często i już teraz latam do łazienki. Co to będzie pozniej? Przy dwóch poprzednich ciążach mimo wszystko miałam więcej energii. Rano obudziłam się z katarem., mam nadzieję że nie zaczyna się zadne przeziębienie.
 
U mnie jest masakra. Też mnie chyba coś dopadło siedzę u rodzinnego właśnie. U mnie brzuch ogromny. Za dobry tydzien zacznę 5 miesiąc. Amelka spokojna. Czasem się powierci a tak to spokój. Duszno mi coraz ciężej waga 66 kg. Z synem miałam 54 kg jak zaszlam. Ale nie udało mi się schudnąć. Gorąco, sapc nie mogę a masakra......
 
Hanciaaq zazdroszczę Ci trochę. Ja do końca 1 trymestru chodziłam na 4, wymioty po kilkanaście razy na dzień, po wodzie też. Osłabienie takie że człowiek pod prysznicem nie ustał. Po tych atrakcjach został mi niesmak w ustach, nietolerancja zapachowa i ogólne trudności z żoładkiem (nie wiem jak to określić, bo mam uczucie ucisku, ciężkości jakiejs). W nocy jak wy - wybudzam się często i już teraz latam do łazienki. Co to będzie pozniej? Przy dwóch poprzednich ciążach mimo wszystko miałam więcej energii. Rano obudziłam się z katarem., mam nadzieję że nie zaczyna się zadne przeziębienie.
Ja właśnie też obudziłam z katarem i zaczerwienionymi oczami. Jeszcze by tego brakowało, żeby przeziebienie w te upaly dopadlo.
 
Ja właśnie też obudziłam z katarem i zaczerwienionymi oczami. Jeszcze by tego brakowało, żeby przeziebienie w te upaly dopadlo.
Ja mam takie reakcje na osłabienie, stres, przemęczenie w robocie, wtedy wszystko lapie, po neosine przechodzi. Ale w ciąży nie jem nic więcej poza suplementem prenatal duo. Zamierzam wyjść na słońce po witaminę d3
 
Ja mam takie reakcje na osłabienie, stres, przemęczenie w robocie, wtedy wszystko lapie, po neosine przechodzi. Ale w ciąży nie jem nic więcej poza suplementem prenatal duo. Zamierzam wyjść na słońce po witaminę d3
Ja biorę Pregne, boje się brać inne specyfiki na przeziębienie. Lecze się sama naturalnie. Moj starszak jeszcze śpi, więc siedzimy w domku. Później jak zwykle on pojedzie do kolegow, a ja na spacer do parku :)
 
reklama
Do góry