reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

reklama
Ja właśnie 3 dniową migrenę wczoraj zakończyłam - to było okropne, nawet spać przez to nie mogłam. A dzis dowiedziałam się że moja babcia umarła i trochę popłakałam i znów mnie głowa zaczęła boleć;(
Przykro mi z powodu Twojej Babci, ale pamiętaj, że teraz najważniejsze jest dziecko i spróbuj troszkę odpocząć i uspokoić się...może ten okropny ból jednak minie.
Mialam niedawno migrenę przez 12 dni i miałam nadzieję, że teraz będzie lepiej i już to dziadostwo nie wróci...
 
Przykro mi z powodu Twojej Babci, ale pamiętaj, że teraz najważniejsze jest dziecko i spróbuj troszkę odpocząć i uspokoić się...może ten okropny ból jednak minie.
Mialam niedawno migrenę przez 12 dni i miałam nadzieję, że teraz będzie lepiej i już to dziadostwo nie wróci...
12 dni? Jak ty to wytrzymałaś??? U mnie zazwyczaj takie ataki 2-3 dni trzymają a i to ledwo funkcjonuję!
 
12 dni? Jak ty to wytrzymałaś??? U mnie zazwyczaj takie ataki 2-3 dni trzymają a i to ledwo funkcjonuję!
Sama nie wiem jak to przetrzymałam...Śmieję się z tego, ale może coś w tym jest, że czasem jak mnie tak już boli głowa, że aż mi niedobrze i jak zwymiotuję to potem jakoś mniej mnie głowa boli...I właśnie jak miałam tę migrenę to dwunastego dnia już od tego wymiotowałam i pomogło ;) Miałam tak ze trzy razy...nie wiem czy to przypadek czy rzeczywiście coś w tym jest.
 
Ja bólu głowy nie mam ale ze spaniem nam problem. Śpię id zawsze na lewym boku ale biodra mnie bolą. To samo miałam w ciąży z synem. Już zapomniałam jak to jest. I pobolewa mnie brzuch i twardnieje na to biorę magnez.
Mnie też wywaliło brzuch mam duży
 
Ja bólu głowy nie mam ale ze spaniem nam problem. Śpię id zawsze na lewym boku ale biodra mnie bolą. To samo miałam w ciąży z synem. Już zapomniałam jak to jest. I pobolewa mnie brzuch i twardnieje na to biorę magnez.
Mnie też wywaliło brzuch mam duży
U mnie bóle głowy tez sporadyczne. Ze spaniem kiepsko. Budzę się wcześnie rano Ok 4-5 i przewracam z boku na bok. I w nocy jeszcze pobudki na siku. I ten ból bioder od dziś mam nadzieje ze przejdzie
 
Mam podobnie a co do bólu bioder to w pierwszej ciąży był do końca [emoji24]
U mnie bóle głowy tez sporadyczne. Ze spaniem kiepsko. Budzę się wcześnie rano Ok 4-5 i przewracam z boku na bok. I w nocy jeszcze pobudki na siku. I ten ból bioder od dziś mam nadzieje ze przejdzie


Jutro chyba się przejdę do lekarza rodzinnego bo katar mnie męczy i zaczyna się kaszel
 
Mnie dzisiaj kręgosłup rozbolał, w jednym miejscu jakby mi się zblokował :/ mam nadzieje, że to chwilowe, bo poza tym to nic mi jakoś nie dolega. Budzę się o 6-7na siku tylko, ale akurat biorę tabsa na niedoczynność i jeszcze dosypiam do śniadania ;)
 
reklama
Od 4 nie śpię masakra. Wyszły mi afty na wardze ja się zalalmie. Czytałam że to może być ogmd niedoboru żelaza. Ale dzwoniłam do gina Kazał brać 2 x po 1 tabletce ascofer. Może ki te afty zejda. Boli też mnie brzuch i twardnieje jak chodzę. W ciąży z synem miałam to samo i biorę magnez, ale źle się czuję Jkos tak gorzej ta ciąże przechodzę
 
Do góry