reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

A za mną łazi moje 8 letnie dziecko i ciągle się pyta, czy ja mam dziecko w brzuchu? Nie chcę jej mówić, bo poprzednie straciłam, a obecne plamię z niewiadomych przyczyn. No jak już będę miała brzuch jak bania, to nie będę mogła już zaprzeczać.
Kiedyś myślałam, że baba w ciąży po 40 to przesada, a dziś sama mam 41 i już tak nie twierdzę ;p ciągle czuję się młoda. I jak będę jeszcze mogła, to będę rodzić tak długo, jak mi natura pozwoli. Po to jest wyznaczony czas na ciąże.
Ale miałam taki okres, że już nie chciałam drugiego dziecka, że to za późno, po co mi pieluchy...ale narzeczony tak się napalił, żeby zostać ojcem, że i mi ochota przyszła :D mieliśmy po ślubie pracować nad tym, no ale los chciał wcześniej :D

TRZYMAM ZA WAS Mocno KCIUKI
 
reklama
Ale jesteście super pozytywne babki. Ja sie początkowo bardzo przejmowalam gadaniem typu: a jak ty se dasz rade. Trójka malych dzieci, nie wyjdziesz z domu przez najbliższe 5 lat..blablabla. Sama też sie nakrecalam. Fakt, że łatwo nie będzie, bo oprócz dzieciaków jest też firma w której muszę działać. Na pewno mniej niż do tej pory, maz przejmie częściowo moje obowiązki. Ale dam radę. Kto jak nie ja. Mam wszystko "na świeżo ', nic mnie nie zaskoczy (Mam nadzieję[emoji16][emoji16]), dzięki doświadczeniu będę mogła trafniej dokonywać wyborów. Zarówno w kwestii pierdół wyprawkowych jak i poważniejszych rzeczach typu choroby, szczepienia, mleko modyfikowane, odparzenia, bóle brzuszka, witaminki, probiotyki, :)
A dzieciaki dzięki małej różnicy nie będą się nudzić, a i dla ich rozwoju nie pozostanie to obojetne. Już teraz mam w domu przykład. Między synami jest 13 miesięcy różnicy. Mały pojutrze skończy rok i jak najęty powtarza wszystko po bracie. Mówi mnóstwo, gestykuluje ze zrozumieniem, naprawdę emocjonalnie zachowuje się jakby był starszy co najmniej pół roku i to wszystko dzięki Kacperkowi. Non stop razem i ile przy tym radości [emoji3590][emoji3590]
Jeśli chodzi o to w brzuszku to zżera mnie ciekawość kto tam siedzi. Gdybym tak z marszu miała odpowiedzieć co bym chciała to pewnie dziewczynkę, ale przy głębszym zastanowieniu.. Nie wiem, nie wyobrażam sobie mieć córki [emoji23]serio.
Byle zdrowe :)
 
Ja się męczę w nocy budzę się o 4 i się kręcę wierce i tak do 5, potem o 6 na nogach.. A przy córce cały czas spałam.. Może we wtorek dowiem kto mieszka w brzuszku...
 
Ja się męczę w nocy budzę się o 4 i się kręcę wierce i tak do 5, potem o 6 na nogach.. A przy córce cały czas spałam.. Może we wtorek dowiem kto mieszka w brzuszku...
U mnie to samo 15 tc fatalnie sie czuje.. też mam problemy ze snem a jak już usnę to siku się chce .. ja może sie dowiem.za tydzień kto zamieszkuje mój brzuszek.. wolałabym chłopca ale coż ważne żeby zdrowe było
 
Ja dziś obudziłam się z bólem bioder, pośladków nie wiem jak to określić. Jakbym wczoraj na koniu jeździła. Miałyście coś takiego ?
 
Ja dziś obudziłam się z bólem bioder, pośladków nie wiem jak to określić. Jakbym wczoraj na koniu jeździła. Miałyście coś takiego ?
Ja od trzech dni mam bóle w lewej pachwinie i podbrzuszu z lewej strony, promieniujące do miednicy i pleców. Ale jest lepiej gdy poleżę, więc to chyba więzadła macicy się rozciągają. Może u Ciebie ten ból to też więzadła.
 
reklama
@Koteczka01 No to ja mam coś podobnego jak Ty:-) Wczoraj miałam straszny ból głowy. Ciśnienie niskie 90/60 puls 100 lub powyżej. Ale dzisiaj jest ok :-) :)

Dziewczyny A jak u Was z pozycją podczas snu ? Ja uwielbiałam zasypiać na brzuchu, teraz to nuemozliwe :p no i jakie już macie brzuszki ?
 
Do góry