reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2020

Głowa mnie boli...znów zaczyna się migrena, a miałam kilka dni odpoczynku od migren i myślałam, że już nie wrócą. Jakoś trzeba to przetrwać ;)
Ja właśnie 3 dniową migrenę wczoraj zakończyłam - to było okropne, nawet spać przez to nie mogłam. A dzis dowiedziałam się że moja babcia umarła i trochę popłakałam i znów mnie głowa zaczęła boleć;(
 
reklama
@Koteczka01 No to ja mam coś podobnego jak Ty:-) Wczoraj miałam straszny ból głowy. Ciśnienie niskie 90/60 puls 100 lub powyżej. Ale dzisiaj jest ok :-) :)

Dziewczyny A jak u Was z pozycją podczas snu ? Ja uwielbiałam zasypiać na brzuchu, teraz to nuemozliwe [emoji14] no i jakie już macie brzuszki ?
Te bóle glowy sa okropne, myslalam ze to zwiazane z cisnieniem ale w moim przypadku akurat mam zawsze w normie ani za duze ani za male a glowa boli mimo to:(

Zawsze spałam tak na boku i na brzuchu jednocześnie, ale zaczyna się to robić już trudne, kupiłam sobie poduchę specjalną ale jakos nie mogę sie przyzwyczaić i lezy ona na podlodze wiekszosc nocy. Mi pomaga jak sobie zwinę kołdrę i jedną nogę przez nią przełożę i śpie na boku.
 
Ja też myślę o zakupie poduchy w kształcie litery C ale to dopiero sądzę, że zakupię za miesiąc, dwa jak już rzeczywiście będę miała problemy z ułożeniem się w nocy. Póki co śpię tak jak zawsze czyli na boku lewym, a jak mi źle przerzucam się na prawy :) brzuchol tak jak pisałam wcześniej już widoczny ale nie typowo ciążowy tylko bardziej taki jakbym się mega mega najadła :D tylko z rana wygląda w miarę płasko, jak przyjmę jakikolwiek płyn lub cosik zjem to mi go wywala :) w weekend mam urodziny babci i będzie kuzynostwo a nie chciałam jeszcze mówić o ciąży ale nie wiem czy mnie brzuszek nie zdemaskuje:D
 
Ja też myślę o zakupie poduchy w kształcie litery C ale to dopiero sądzę, że zakupię za miesiąc, dwa jak już rzeczywiście będę miała problemy z ułożeniem się w nocy. Póki co śpię tak jak zawsze czyli na boku lewym, a jak mi źle przerzucam się na prawy :) brzuchol tak jak pisałam wcześniej już widoczny ale nie typowo ciążowy tylko bardziej taki jakbym się mega mega najadła :D tylko z rana wygląda w miarę płasko, jak przyjmę jakikolwiek płyn lub cosik zjem to mi go wywala :) w weekend mam urodziny babci i będzie kuzynostwo a nie chciałam jeszcze mówić o ciąży ale nie wiem czy mnie brzuszek nie zdemaskuje:D
A dlaczego nie chcesz sie jeszcze dzielić ta wspaniała nowina :)? Tak pytam z ludzkiej ciekawości.
 
Witam się i ja. Jestem na l4 i już na łeb dostaje w domu. Chcę do pracy. Robiłam wyniki krwi i moczu wyszło ki za niskie żelazo. Coś mnie brzuch boli dzisiaj wzięłam nospe. U mnie 16 +4 tc.
U mnie brzuch jest ogromny bo to druga ciąża.
Jeszcze nic nie kupiłam
 
No u mnie brzucha ciążowego nie można już pomylić z przejedzeniem... :-) Od jakiegoś tygodnia-dwóch wysadziło mnie nieźle. Z bólem głowy mam podobnie jak mnie dopadnie to 3 dni mnie trzyma :-(
 
A dlaczego nie chcesz sie jeszcze dzielić ta wspaniała nowina :)? Tak pytam z ludzkiej ciekawości.

Ja wiem, że to dobra nowina i że 17 tydzień więc już można się cieszyć ale nie przepadam być w centrum uwagi to raz, po drugie jest to święto babci więc to jest jej dzień :) a po trzecie nie za bardzo się lubimy z kuzynami i nie widzę potrzeby informowania ich o moim stanie zdrowia :p Jest to rodzina która należy do typów mówiących tylko o sobie, takie towarzystwo wzajemnej adoracji i nawet nie zapytają "co u Ciebie?" w związku z tym tym bardziej nie widzę potrzeby informowania ich o tym. Kto ma wiedzieć to już wie :) oczywiście jeśli to wyjdzie naturalnie to owszem, powiem o ciąży bo jesteśmy strasznie szczęśliwi ale nie widzę tego, że w towarzystwie mam obwieszczać "heeeej, jestem w ciąży. huuura cieszcie się razem ze mną :D".
 
ja to różnie zasypiam.. staram się tylko na lewym boku ale nie zawsze to wychodzi.. u mnie już brzuszek widoczny .. martwi mnie jedna rzecz byłam dziś na pobieraniu krwi i pani laborantka przy pobieraniu zauważyła że mam gęstą krew.. nie powiem jestem w strachu żeby nic się nie stało ..:unsure::unsure:
 
Ja wiem, że to dobra nowina i że 17 tydzień więc już można się cieszyć ale nie przepadam być w centrum uwagi to raz, po drugie jest to święto babci więc to jest jej dzień :) a po trzecie nie za bardzo się lubimy z kuzynami i nie widzę potrzeby informowania ich o moim stanie zdrowia :p Jest to rodzina która należy do typów mówiących tylko o sobie, takie towarzystwo wzajemnej adoracji i nawet nie zapytają "co u Ciebie?" w związku z tym tym bardziej nie widzę potrzeby informowania ich o tym. Kto ma wiedzieć to już wie :) oczywiście jeśli to wyjdzie naturalnie to owszem, powiem o ciąży bo jesteśmy strasznie szczęśliwi ale nie widzę tego, że w towarzystwie mam obwieszczać "heeeej, jestem w ciąży. huuura cieszcie się razem ze mną :D".
Aaa to faktycznie nie ma co wychodzić przed szereg, u mnie pomimo ze to 1 ciaza juz widac i 15 tydzień. Dzidzia ulokowana z przodu na szczęście dla mnie gdyz wyszla mi dodatkowa zyla w nerce, co powoduje nadciśnienie, ale natura wie co robi :) ja nie chciałam mowic chociaz do 20 tyg, ale natura chciala inaczej
 
reklama
Do góry